Výstavní výsledky

Klubová výstava Kravaře /  30.05.2020( CZ )
rozhodčí:  Naděžda Střalková (CZ)
třída:  mezitřída
15 měsíční velmi elegantní mohutná fena, krásně modelovaná výrazná hlava, nůžkový skus, středně hnědé oko, pevná hřbetní linie se spáditější zádí, výborný front, výborný postoj i úhlení HK i PK, výborná srst, správná mechanika pohybu s prostorným krokem a záběrem pánevním končetin, výborné předvední, temperamentní povaha
V2, res. CAC


CACIB Brno /  02.02.2020( CZ )
rozhodčí:  Renata Cepková (CZ)
třída:  mladých

V3


CACIB Brno /  01.02.2020( CZ )
rozhodčí:  Anna Rogowska (PL)
třída:  mladých

VD
Crufts Qualification


CAC Brno /  11.01.-12.01.2020( CZ )
rozhodčí:  Lukáš Zeman (CZ)
třída:  mladých

VD3


Speciální výstava Kajlovec /  15.09.2019( CZ )
rozhodčí:  Stephen Hourihan (IR) - psi+BOB, Elzbieta Chwalibóg (PL) - feny
třída:  dorost
Hlava samičí, ve vývinu, středně tmavé oko, dobře nasazené ucho, visací pysky, dlouhá šíje a mohutná, měkký hřbet, vypouklá bedra, předhrudí výrazné, dobré, tlapky sbíhají přední, mohutná kostra, spodní linie dobrá, hluboká prsa, běhá dlouhým krokem.
VN1, Nejlepší dorost
8. Bohemia Cup 2019


Klubová výstava Kajlovec /  14.09.2019( CZ )
rozhodčí:  Elzbieta Chwalibóg (PL) - psi+BOB, Stephen Hourihan (IR) - feny
třída:  dorost
8 months old, super outline, excellent head, beautiful dark eyes, lovely feminine expression, excellent muzzle, correct bite, correct ear placement, lovely reach of neck, excellent front, lovely topline, nice paw placement, correct lenght of tail, four excellent feet, excellent coat and condition, very presentive, moved well.
8 měsíční, skvělý profil, vynikající hlava, krásné tmavé oči, milý samičí výraz, vynikající tlama, správný skus, správné umístění uší, dobrá délka krku, vynikající front, pěkná horní linie, pěkné postavení nohou, správná délka ocasu, čtyři výborné tlapy, vynikající srst a kondice, velmi reprezentativní, dobrá v pohybu.
VN1, Nejlepší dorost
8. Bohemia Cup 2019


NVP Olomouc /  07.09.-08.09.2019( CZ )
rozhodčí:  Oliver Simon (HR)
třída:  dorost

VN1


MVP Brno /  22.06.-23.06.2019( CZ )
rozhodčí:  František Šimek (CZ)
třída:  štěňat

VN2