Bohemia Cup Kajlovec 14.-15.09.2019 - počty přihlášených psů
Sobota 14.09.2019 - Psi
Sobota 14.09.2019 - Feny
třída počet psů třída počet psů
štěňat 0 štěňat 2
dorost 2 dorost 4
mladých 2 mladých 7
mezitřída 7 mezitřída 9
otevřená 10 otevřená 7
pracovní 0 pracovní 0
vítězů 4 vítězů 4
veteránů 1 veteránů 2
čestná 0 čestná 1


Neděle 15.09.2019 - Psi
Neděle 15.09.2019 - Feny
třída počet psů třída počet psů
štěňat 0 štěňat 1
dorost 1 dorost 3
mladých 2 mladých 6
mezitřída 5 mezitřída 6
otevřená 9 otevřená 6
pracovní 0 pracovní 0
vítězů 5 vítězů 4
veteránů 1 veteránů 1
čestná 0 čestná 1


Seznam vystavovatelů - sobota 14.09.2019
majitel počet psů
Audová Petra, CZ 1
Bechyňová Eva, CZ 1
Benedeková Gabriela + Šándor Ľudovít, SK 2
Bosák Pavel, SK 1
Denisovová Jiřina + Denisov Jaroslav, CZ 2
Dostálová Nela, CZ 1
Dudek Martin, CZ 2
Fejtová Lenka, CZ 1
Golda Dominika, PL 1
Hajdová Lenka + Hajda Otakar, CZ 1
Hollesch Alfred + Holleschová Gabriela, CZ 3
Hollesch Alfred + Mirsberger Iris, CZ 1
Hollesch Pavel + Holleschová Ivana, CZ 1
Jaroš Milan, CZ 1
Jetelová Jana, CZ 2
Kollertová Michaela, CZ 1
Kollertová Michaela + Roischlová Miloslava, CZ 1
Kornak Jiří, CZ 1
Krčál Jiří, CZ 1
Kročková Soňa + Kročko Vladimír, SK 3
Kukleta Karel, CZ 1
Lašák Petr, CZ 1
Lorenz Regina, A 1
Martínková Adéla, CZ 2
Matýsek Lukáš, CZ 1
Mirsberger Iris, D 1
Mirsberger Iris + Sobotka Claire, D 1
Onderka Kamil, CZ 1
Pancner Otakar + Pancnerová Eliška, CZ 2
Pelc Jaroslav, CZ 1
Pěnička Jiří, CZ 1
Polakovičová Jarmila, SK 1
Prekazi Gabriela, CZ 1
Princová Tereza, CZ 1
Pumpová Jana, CZ 1
Roth Detlef, D 2
Rupa Moučková Nikola, CZ 1
Skoupilová Petra + Volf Jakub, CZ 1
Sporková Tereza, CZ 1
Spreuwers Nathasha + Weidemann Flo, D 1
Szwedová Eva, CZ 2
Šikl Karel, CZ 1
Tomíčková Marie, CZ 1
Tomka Marek, CZ 1
Tyliba Małgorzata, PL 1
Uhlířová Erika, CZ 1
Výstupová Lucie, CZ 1
Wawoczny Zbigniew, PL 1
Zaňát Jan, CZ 1
Zhigunov Andrey, CZ 1


Seznam vystavovatelů - neděle 15.09.2019
majitel počet psů
Audová Petra, CZ 1
Bechyňová Eva, CZ 1
Benedeková Gabriela + Šándor Ľudovít, SK 2
Bosák Pavel, SK 1
Denisovová Jiřina + Denisov Jaroslav, CZ 2
Dudek Martin, CZ 2
Fejtová Lenka, CZ 1
Golda Dominika, PL 1
Hajdová Lenka + Hajda Otakar, CZ 1
Hollesch Alfred + Holleschová Gabriela, CZ 3
Hollesch Alfred + Mirsberger Iris, CZ 1
Hollesch Pavel + Holleschová Ivana, CZ 1
Jaroš Milan, CZ 1
Kollertová Michaela, CZ 1
Kollertová Michaela + Roischlová Miloslava, CZ 1
Kročková Soňa + Kročko Vladimír, SK 3
Kukleta Karel, CZ 1
Lorenz Regina, A 1
Matýsek Lukáš, CZ 1
Mirsberger Iris, D 1
Mirsberger Iris + Sobotka Claire, D 1
Pancner Otakar + Pancnerová Eliška, CZ 2
Pěnička Jiří, CZ 1
Polakovičová Jarmila, SK 1
Prekazi Gabriela, CZ 1
Pumpová Jana, CZ 1
Roth Detlef, D 2
Rupa Moučková Nikola, CZ 1
Řeháková Markéta, CZ 1
Skoupilová Petra + Volf Jakub, CZ 1
Skýpalová Radka, CZ 1
Sporková Tereza, CZ 1
Spreuwers Nathasha + Weidemann Flo, D 1
Szwedová Eva, CZ 2
Šikl Karel, CZ 1
Uhlířová Erika, CZ 1
Výstupová Lucie, CZ 1
Wawoczny Zbigniew, PL 1
Wnuk Ewa, PL 1
Wycisk Malgorzata, PL 1
Zhigunov Andrey, CZ 1

Pokud nejste v seznamu a zaslali jste přihlášku, kontaktujte nás co nejdříve na e-mail vystavy@novofundland.eu !!!