Výstavní výsledky

Klubová výstava Hradec nad Moravicí /  25.05.2024( CZ )
rozhodčí:  Ilona Kroos (D) - psi+BOB, Beatrice Schiatti Zancan (I) - feny
třída:  vítězů
3 years old beautiful brown male, perfect head, for brown beautiful eyes, correct bite, strong topline, for the size very well angulated and very well boned, moves excellent, very well groomed, very well presented, very nice temperament
V1, CAC, Club Winner A/PL/SK/VND, BOS
XVII. Newfoundland FedCup


Klubová výstava s KV Hradec nad Moravicí /  24.05.2024( CZ )
rozhodčí:  Beatrice Schiatti Zancan (I) - psi+BOB, Ilona Kroos (D) - feny
třída:  vítězů
3 years old, brown dog, excellent type, very masculine, bite could be better, elegant neck, excellent bode for the size, excellent angulation front and rear, solid topline, excellent coat colour and quality, excellent mover, power with effortless, very well trained and handled
V2, res. CAC
XVII. Newfoundland FedCup


CACIB Brno /  28.01.2024( CZ )
rozhodčí:  Renata Cepková (CZ)
třída:  šampionů

V1, CAC, res.CACIB


CACIB Poznan /  05.11.2023( PL )
rozhodčí:  Rafael Malo Alcrudo (ES)
třída:  šampionů

V2


CACIB Poznan /  04.11.2023( PL )
rozhodčí:  Milan Plundra (CZ)
třída:  šampionů

V1, CWC, CACIB, BOB


CACIB Opole /  28.07.-30.07.2023( PL )
rozhodčí:  Stephen Kinsela (IR)
třída:  mezitřída

V1, CWC, res.CACIB
II.FCI skupina se vystavuje v pátek 28.07.2023


CACIB Czestochowa /  23.07.2023( PL )
rozhodčí:  Vladimír Piskay (SK)
třída:  mezitřída

V1, CWC, CACIB, BOB, 3.místo BIG


CACIB Czestochowa /  22.07.2023( PL )
rozhodčí:  Piotr Król (PL)
třída:  mezitřída

V1, CWC, CACIB, BOB, 3.místo BIG


CAC novofundlandů Czestochowa /  21.07.2023( PL )
rozhodčí:  Rafal Szczypior (PL)
třída:  mezitřída

V1, CWC, Najlepszy Dorosly Pies, BOB


CAC Czestochowa /  21.07.2023( PL )
rozhodčí:  Ireneusz Lelonek (PL)
třída:  mezitřída

V1, CWC, Najlepszy Dorosly Pies, BOB, BIS, SUPREME BIS


CACIB Brno /  24.06.-25.06.2023( CZ )
rozhodčí:  Miroslav Václavík (CZ)
třída:  otevřená

V1, CAC, res.CACIB


Speciální výstava Mojmirovce /  28.05.2023( SK )
rozhodčí:  Lynne Anderson (USA)-psi, Denise Castonguay (CAN)-feny
třída:  mezitřída

V2
XVI. Newfoundland FedCup


Klubová výstava Mojmirovce /  27.05.2023( SK )
rozhodčí:  Denise Castonguay (CAN)-psi, Lynne Anderson (USA)-feny
třída:  mezitřída

VD2
XVI. Newfoundland FedCup


CAC Bedzin - Gniazdow /  21.05.2023( PL )
rozhodčí:  Ireneusz Lelonek (PL)
třída:  mezitřída

V1, CWC, Najlepszy Dorosly Pies, BOB, 4.místo BIG


CAC Bedzin - Gniazdow /  20.05.2023( PL )
rozhodčí:  Krzysztof Kradziecki (PL)
třída:  mezitřída

V1, CWC, Najlepszy Dorosly Pies, BOB, BIG, 2.místo BIS


CACIB Zielona Góra /  06.05.-07.05.2023( PL )
rozhodčí:  Milan Milanovic (RS)
třída:  mezitřída



Klubová výstava Kravaře /  06.05.2023( CZ )
rozhodčí:  Mgr. Naděžda Střalková (CZ)
třída:  mezitřída
1,5 letý pes, výrazné silné kostry, správný samčí výraz hlavy, oko i pigmentace odpovídá hnědému zbarvení, výborná hřbetní linie, výborný front, výborné úhlení pánevních končetin, správná mechanika pohybu s vydatným záběrem pánevních končetin, velmi elegantní s výborným předvedením
V2, res. CAC, Nejlepší hnědý


CACIB Bratislava /  02.04.2023( SK )
rozhodčí:  Gabriela Ridarčíková (SK)
třída:  otevřená

V1, CAC, CACIB, Víťaz Slovenska, BOS


CACIB Bratislava /  01.04.2023( SK )
rozhodčí:  Borge Espeland (N)
třída:  otevřená

nenastoupil


CACIB Nitra /  17.02.2023( SK )
rozhodčí:  Zsuzsanna Balogh (H)
třída:  mezitřída

nenastoupil


CACIB Wisla /  01.07.-03.07.2022( PL )
rozhodčí:  Boguslaw Chmiel (PL)
třída:  mladých

V1, Zwyciezca Mlodziezy, Najlepszy Junior
II.FCI skupina vystavuje v sobotu 02.07.2022


CACIB Kliczków /  07.05.-08.05.2022( PL )
rozhodčí:  Piotr Król (PL)
třída:  dorost

VN1, Najlepsze szczenie


CACIB Zielona Góra /  30.04.-01.05.2022( PL )
rozhodčí:  Anna Rogowska (PL)
třída:  dorost

nenastoupil
II.FCI skupina vystavuje v sobotu 30.04.2022


CACIB Katowice /  12.02.-13.02.2022( PL )
rozhodčí:  Andrzej Stepinski (PL)
třída:  štěňat

VN1, Best minor puppy