Výstavní výsledky

Klubová výstav Chržín /  13.04.2024( CZ )
rozhodčí:  Otakar Vondrouš (CZ)
třída:  vítězů
Silná typická fena, pěkná hlava, nůžkový skus, rovný hřbet, silný hrudník, korektní postoj, výborný pohyb, pěkná srst.
V1, CAC
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


CAC Brno /  02.12.-03.12.2023( CZ )
rozhodčí:  Antonín Karban (CZ)
třída:  čestná

V1


Klubová výstava Kravaře /  24.09.2023( CZ )
rozhodčí:  MVDr. Martina Ellerová (SK) - psi+BOB, Bonka Georgieva Laslo (RS) - feny
třída:  čestná
correct teeth, typical head, very good front, excellent bones, excellent angulation and topline, excellent movement
správné zuby, typická hlava, velmi dobrý předek, vynikající kostra, vynikající úhlení a vrchní linie, vynikající pohyb
V3
10. Bohemia Cup


Speciální výstava Kravaře /  23.09.2023( CZ )
rozhodčí:  Bonka Georgieva Laslo (RS) - psi+BOB, MVDr. Martina Ellerová (SK) - feny
třída:  čestná
4,5 letá, velkého tělesného rámce, delší formát, hlava správných proporcí, trochu volnější pysky, dostatečná horní linie, hrudník správné hloubky, oboustranně velmi dobře úhlená, dostatečný dynamický pohyb, standardní kvalita a barva srsti, typický temperament
V2
10. Bohemia Cup


CACIB Brno /  24.06.-25.06.2023( CZ )
rozhodčí:  Miroslav Václavík (CZ)
třída:  šampionů

V1, CAC


Klubová výstava Kravaře /  06.05.2023( CZ )
rozhodčí:  Mgr. Naděžda Střalková (CZ)
třída:  čestná
5ti letá fena, správný tělesný rámec, výborná síla kostry, výborná hlava s lehce lymfatickými pysky spodní i horní čelisti, středně hnědé oko, výborná hřbetní linie i dolní linie, správný front, lehce strmější zaúhlení pánevních končetin, krok pravidelný, temperamentní projev, výborné předvedení
V3


Speciální výstava Kesteren /  22.04.2023( NL )
rozhodčí:  Stephen Kinsella (IRL)
třída:  šampionů

V4
KCM The Newf Society 2023


CAC Brno /  08.04.-09.04.2023( CZ )
rozhodčí:  Otakar Vondrouš (CZ)
třída:  čestná

V1


Oblastní výstava České Budějovice /  04.03.2023( CZ )
rozhodčí:  Antonín Karban (CZ)
třída:  čestná

V1


CAC Brno /  07.01.-08.01.2023( CZ )
rozhodčí:  Miroslav Václavík (CZ)
třída:  čestná

V1


Jubilejní národní výstava Brno /  03.12.-04.12.2022( CZ )
rozhodčí:  Karel Frank (CZ)
třída:  čestná

V1


CACIB České Budějovice /  08.10.-09.10.2022( CZ )
rozhodčí:  Andrzej Szutkiewicz (PL)
třída:  šampionů

V2, res.CAC


Klubová výstava Kajlovec /  25.09.2022( CZ )
rozhodčí:  Karel Frank (CZ) - psi+BOB, Vojislav Al Daghistani (RS) - feny
třída:  čestná
3,5 years old female with a full and complete scissor bite, slightly wrinkled muzzle, female of strong constitution, longer in the body, correct front, strong lower arms and pasterns, enough angulated, movement could be more energetic
Excellent 2
9. Bohemia Cup


Klubová výstava Kajlovec /  24.09.2022( CZ )
rozhodčí:  Vojislav Al Daghistani (RS) - psi+BOB, Karel Frank (CZ) - feny
třída:  čestná
Silná fena, 3,5 letá, nůžkový skus, silná hlava, dobrá barva oka, korektní přední úhlení, korektní horní linie, zadní úhlení korektní, výborný front, správná délka ocasu, velmi dobře se předvádějící, velmi dobrý pohyb
V1
9. Bohemia Cup


CAC Olomouc /  03.09.-04.09.2022( CZ )
rozhodčí:  Otakar Vondrouš (CZ)
třída:  čestná

V1, 3.místo BIS čestná


CACIB Mladá Boleslav /  20.08.-21.08.2022( CZ )
rozhodčí:  Renata Cepková (CZ)
třída:  šampionů

VD1


CACIB Praha /  07.08.2022( CZ )
rozhodčí:  Darko Drobnjak (RS)
třída:  šampionů

V1, CAC


CACIB Praha /  06.08.2022( CZ )
rozhodčí:  Milan Plundra (CZ)
třída:  šampionů

V2, res.CAC
Crufts Qualification


CACIB Praha /  05.08.2022( CZ )
rozhodčí:  Willi Güllix (D)
třída:  šampionů

VD2


CACIB Klagenfurt /  24.07.2022( A )
rozhodčí:  Stefan Sinko (SLO)
třída:  šampionů

V1, CACA, CACIB, Alpensieger
Alpensieger


CACIB Klagenfurt /  23.07.2022( A )
rozhodčí:  Günther Ehrenreich (A)
třída:  šampionů

VD1
Crufts Qualification


CACIB Nitra /  10.07.2022( SK )
rozhodčí:  Vladimír Piskay (SK)
třída:  šampionů

V1, CAC, res.CACIB


CACIB Nitra /  09.07.2022( SK )
rozhodčí:  Mile Aleksoski (MK)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOS


Oblastní výstava Netolice /  09.07.2022( CZ )
rozhodčí:  Renata Cepková (CZ)
třída:  vítězů

nenastoupila


CACIB Nitra /  08.07.2022( SK )
rozhodčí:  Milivoje Urošević (RS)
třída:  šampionů

V1, CAC, res.CACIB


CACIB Brno /  25.06.-26.06.2022( CZ )
rozhodčí:  Jaroslav Matyáš (SK)
třída:  šampionů

V2, res.CAC


Krajská výstava Plzeň /  28.05.2022( CZ )
rozhodčí:  Antonín Karban (CZ)
třída:  vítězů

V1, VT, Krajský vítěz


CACIB Litoměřice /  21.05.-22.05.2022( CZ )
rozhodčí:  Lukáš Zeman (CZ)
třída:  šampionů

V1, CAC, res.CACIB


Klubová výstava Kravaře /  14.05.2022( CZ )
rozhodčí:  Martin Šipkovský (SK)
třída:  čestná
3 letá, správná substance, nepatrně delší formát, propr.hlava, dobrý krk, volnější hřbet, níže nasazený ocas, správná hloubka hrudníku s velmi dobře vyznačeným předhrudím, dobrý pohyb
V1


Klubová výstava Berlín /  08.05.2022( D )
rozhodčí:  Suzanne Archer (GB) - psi+štěňata, Elina Haapaniemi (FIN) - feny+BOB
třída:  šampionů

VD
XV. Newfoundland FEDCUP 2022


Klubová výstava Berlín /  07.05.2022( D )
rozhodčí:  Elina Haapaniemi (FIN) - psi+štěňata, Suzanne Archer (GB) - feny+BOB
třída:  šampionů

V
XV. Newfoundland FEDCUP 2022


Klubová výstava Chržín /  23.04.2022( CZ )
rozhodčí:  Lukáš Zeman (CZ)
třída:  vítězů

V2, res.CAC
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


CACIB Maribor /  17.04.2022( SLO )
rozhodčí:  Alenka Černe Sedej (SLO)
třída:  šampionů - černá

V1, CAC, res.CACIB


CACIB Maribor /  16.04.2022( SLO )
rozhodčí:  Enrico Drudi (SLO)
třída:  šampionů - černá

V1, CAC, res.CACIB


Krajská výstava Lysá nad Labem /  06.03.2022( CZ )
rozhodčí:  Karel Hořák (CZ)
třída:  otevřená

V1, VT, Krajský vítěz


CACIB Mladá Boleslav /  28.08.-29.08.2021( CZ )
rozhodčí:  Karel Frank (CZ)
třída:  čestná

V1


CACIB Brno /  15.08.2021( CZ )
rozhodčí:  Boguslaw Chmiel (PL)
třída:  šampionů

V3


CACIB Brno /  14.08.2021( CZ )
rozhodčí:  Edita Jelínková Hrdličková (CZ)
třída:  šampionů

V3


Oblastní výstava Kelč /  13.08.2021( CZ )
rozhodčí:  Edita Jelínková Hrdličková (CZ)
třída:  vítězů

V1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz


Krajská výstava Týn nad Vltavou /  08.08.2021( CZ )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  vítězů

V1


Krajská výstava Horní Počernice /  07.08.2021( CZ )
rozhodčí:  Antonín Karban (CZ)
třída:  vítězů

V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, 4.místo Nejlepší KV fena


CACIB Klatovy /  31.07.-01.08.2021( CZ )
rozhodčí:  Lenka Fairaislová (CZ)
třída:  otevřená

VD3


CACIB Pohorje /  25.07.2021( SLO )
rozhodčí:  Davor Javor (HR)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOS


Krajská výstava Martiněves /  24.07.2021( CZ )
rozhodčí:  Lenka Fairaislová (CZ)
třída:  vítězů

nenastoupila
http://podripskavystava.cz/


CACIB Maribor /  24.07.2021( SLO )
rozhodčí:  Lidija Okleščen (SLO)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOS


CACIB Nitra /  11.07.2021( SK )
rozhodčí:  Tijana Konrad (RS)
třída:  otevřená

V2, res.CAC


CACIB Nitra /  10.07.2021( SK )
rozhodčí:  Olga Šinko Kupriyanova (SLO)
třída:  otevřená

V2, res.CAC


CACIB Nitra /  09.07.2021( SK )
rozhodčí:  Nemanja Jovanovic (RS)
třída:  otevřená

V1, CAC


CACIB Nitra /  08.07.2021( SK )
rozhodčí:  Jaroslav Matyáš (SK)
třída:  otevřená

V1, CAC


CAC Klatovy /  03.07.-04.07.2021( CZ )
rozhodčí:  František Šimek (CZ)
třída:  vítězů

V1, CAC


Klubová výstava Kravaře /  26.06.2021( CZ )
rozhodčí:  Andrzej Kot (PL)
třída:  vítězů
mohutná kostra, dobré proporce, typová mohutná hlava, dobré zuby, hlava nahoře trochu uzší, hlava ve vývinu, dobrá horní i dolní linie, mohutný hrudník, nohy rovné, dobré zaúhlení, srst i barva velmi dobrá, trochu těžký pohyb
V4


CACIB Brno /  05.06.-06.06.2021( CZ )
rozhodčí:  Karel Frank (CZ)
třída:  otevřená

V2, res.CAC


CAC Brno /  04.06.2021( CZ )
rozhodčí:  Naděžda Střalková (CZ)
třída:  otevřená

V1, CAC, NV, CAC ČMKU


Klubová výstava Chržín /  30.05.2021( CZ )
rozhodčí:  Renata Cepková (CZ)
třída:  otevřená
2 letá a 2 měsíční fena, silná kostra, výrazná hlava, jedno otevřené oko, správný pigment, větší pysky, korektní hrudník, volnější hřbet, korektní postoj, slabší úhlení vzadu, dobrý pohyb, správná povaha
VD
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


Klubová výstava Kravaře /  29.05.2021( CZ )
rozhodčí:  Milan Plundra (CZ)
třída:  otevřená
Silná fena, s trochu těžší hlavou, rovný hřbet, správný postoj, výrazné předhrudí, korektní pohyb
V


CACIB České Budějovice /  03.10.-04.10.2020( CZ )
rozhodčí:  František Šimek (CZ)
třída:  mezitřída

V2


CACIB Nitra /  20.09.2020( SK )
rozhodčí:  Vladimír Piskay (SK)
třída:  mezitřída

V1, CAC, res.CACIB
Crufts Qualification


CACIB Nitra /  19.09.2020( SK )
rozhodčí:  Pettkó Csaba (H)
třída:  mezitřída

V1, CAC


CACIB Nitra /  18.09.2020( SK )
rozhodčí:  Andraš Polgár (SRB)
třída:  mezitřída

V1, CAC


CACIB Nitra /  17.09.2020( SK )
rozhodčí:  MVDr. Martina Ellerová (SK)
třída:  mezitřída

V2, res.CAC


CAC Brno /  12.09.-13.09.2020( CZ )
rozhodčí:  Leoš Jančík (CZ)
třída:  mezitřída

V1, CAC, Národní vítěz, BOB


Klubová výstava Kravaře /  12.09.2020( CZ )
rozhodčí:  MVDr. Martina Ellerová (SK)
třída:  mezitřída
18 měsíční, silná kostra, delší formát, nůžkový skus, pěkně modelovaná fenčí hlava, velmi dobrá horní linie, dobře nasazený a nesený ocas, užší front, velmi dobré úhlení, všestranný pohyb, standardní zbarvení, výborná výstavní kondice, výborný temperament
V


CAC Olomouc /  05.09.-06.09.2020( CZ )
rozhodčí:  Miroslav Václavík (CZ)
třída:  mezitřída

V2


CACIB Bratislava /  23.08.2020( SK )
rozhodčí:  Sergej Vanža (SK)
třída:  mladých

V1, CAJC, Junior BOB


CACIB Bratislava /  22.08.2020( SK )
rozhodčí:  Otakar Vondrouš (CZ)
třída:  mladých

V1, CAJC, Junior BOB


CAC Mladá Boleslav /  15.08.-16.08.2020( CZ )
rozhodčí:  Vladimír Javorčík (SK)
třída:  mezitřída

V3


KV Rokycany /  08.08.2020( CZ )
rozhodčí:  Karel Hořák (CZ)
třída:  mezitřída

V1, VT, KV


KV Martiněves /  25.07.2020( CZ )
rozhodčí:  Lenka Fairaislová (CZ)
třída:  mezitřída

V1, VT, KV


CACIB Nitra /  19.07.2020( SK )
rozhodčí:  Milan Bíroš (SK)
třída:  mladých

V1, CAJC


CACIB Nitra /  18.07.2020( SK )
rozhodčí:  Sergej Vanža (SK)
třída:  mladých

V3


CACIB Nitra /  17.07.2020( SK )
rozhodčí:  Jaroslav Matyáš (SK)
třída:  mladých

V2


KV Staňkov /  06.07.2020( CZ )
rozhodčí:  Leoš Jančík (CZ)
třída:  mezitřída

V1, VT, KV


Klubová výstava Kravaře /  30.05.2020( CZ )
rozhodčí:  Naděžda Střalková (CZ)
třída:  mladých
14 měšícní fena velmi výrazné silné kostry, ušlechtilá hlava, nůžkový skus, středně hnědé oko, správná hřbetní linie, výborný front, koretní úhlení HK i PK se správným postojem, výborná srst, správná mechanika pohybu i předvedení
V


CACIB Brno /  02.02.2020( CZ )
rozhodčí:  Renata Cepková (CZ)
třída:  mladých

VD


CACIB Brno /  01.02.2020( CZ )
rozhodčí:  Anna Rogowska (PL)
třída:  mladých

V4
Crufts Qualification


CAC Brno /  11.01.-12.01.2020( CZ )
rozhodčí:  Lukáš Zeman (CZ)
třída:  mladých

VD4


MVP Praha /  01.12.2019( CZ )
rozhodčí:  Lukáš Zeman (CZ)
třída:  dorost

VN1


MVP Praha /  30.11.2019( CZ )
rozhodčí:  Renata Cepková (CZ)
třída:  dorost

VN1


MVP Mladá Boleslav /  24.08.-25.08.2019( CZ )
rozhodčí:  Vlodymyr Shyian (UA)
třída:  štěňat

VN2