Výstavní výsledky

CACIB Uzhgorod /  14.08.2011( UA )
rozhodčí:  Tomasz Borkowski (PL)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB


CACIB Uzhgorod /  13.08.2011( UA )
rozhodčí:  Borys Aleksandrov (UA)
třída:  šampionů

V1, CAC


MVP Veľká Ida /  23.07.-24.07.2011( SK )
rozhodčí:  Frederike Kappacher (A)
třída:  šampionů

V2, res.CAC


Klubová výstava Kravaře /  25.06.2011( CZ )
rozhodčí:  Klaus Rücker (D)
třída:  čestná
Velmi silná šestiletá fena, výborný typ, silná fenčí hlava, korektní skus, tmavé hnědé oko, výborná kostra, velmi dobře úhlené přední i zadní končetiny, dobře vyvinutá hruď, slabší horní linie, silný pohyb, dobře vedená, výborná kvalita srsti
V1


CACIB Timisoara /  01.05.2011( RO )
rozhodčí:  Cristian Stefanescu (RO)
třída:  šampionů

V1


CACIB Central Eastern European Cup Timisoara /  30.04.2011( RO )
rozhodčí:  Ionescu Augustin (RO)
třída:  šampionů

V1, CAC, res.CACIB


MVP Trenčín /  22.01.-23.01.2011( SK )
rozhodčí:  Serge Vanzha (RUS)
třída:  čestná

V1


NVP Olomouc /  07.01.-09.01.2011( CZ )
rozhodčí:  Petr Řehánek (CZ)
třída:  vítězů

V2, res.CAC
II.FCI skupina se vystavuje v sobotu 08.01.2011


NVP Brno /  25.09.-26.09.2010( CZ )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  vítězů

V1, CAC


Klubová výstava Kravaře /  18.09.2010( CZ )
rozhodčí:  Solvi Schjelderup (N)
třída:  vítězů
silná fena, dobrá hlava, volné pysky, delší morda, velké oko, kratší krk, dobrá horní linie a záď, výborná substance a předhrudí, dobré úhlení končetin, dobrá kostra vzhledem k velikosti, dobrý pohyb, napadá na přední končetiny
V


MVP Debrecen /  29.08.2010( H )
rozhodčí:  Gabriela Ridarčíková (SK)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB


MVP Debrecen /  28.08.2010( H )
rozhodčí:  Béla P. Szabó (H)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 28.08.2010


MVP Uzhhorod /  22.08.2010( UA )
rozhodčí:  Momcilovic Bognic Sanja (SRB)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB


MVP Uzhhorod /  21.08.2010( UA )
rozhodčí:  Igor Semenenko (UA)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB


CACIB "Black Sea Winner" /  19.07.2010( BG )
rozhodčí:  Zoran Čurčić (SER)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, Black Sea Winner, BOB


CACIB Varna /  18.07.2010( BG )
rozhodčí:  Antonio di Lorenzo (IT)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB
Cruft's kvalifikace


CAC Moldavia /  17.07.2010( MD )
rozhodčí:  Denis Kuzelj (BG)
třída:  šampionů

V1, CAC, Best Bitch


CAC Speciality Shows for FCI-Groups /  16.07.2010( BG )
rozhodčí:  Nemanja Jovanović (SER)
třída:  šampionů

V1, CAC, BOB, BIG


CAC Georgia /  15.07.2010( GE )
rozhodčí:  Viva Maria Soleckyj-Szpunar (PL)
třída:  šampionů

V2, res.CAC


CACIB Albena I /  13.07.2010( BG )
rozhodčí:  Ivan Dimitrov (BG)
třída:  šampionů

V2, res.CAC


MVP Bratislava /  16.05.2010( SK )
rozhodčí:  Gabriela Ridarčíková (SK)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, Central-East European Winner
Středovýchodoevropská výstava psů


MVP Bratislava /  15.05.2010( SK )
rozhodčí:  Oľga Kupriyanova (RUS)
třída:  šampionů

V1, CAC
CRUFTS kvalifikace


CACIB Timisoara /  09.05.2010( RO )
rozhodčí:  Carol Papp Vaslle (RO)
třída:  šampionů

V2, res.CAC


CACIB Timisoara /  08.05.2010( RO )
rozhodčí:  Rul Ollveira (P)
třída:  šampionů

V2, res.CAC


Klubová výstava Timisoara /  08.05.2010( RO )
rozhodčí:  George Schogol (GE)
třída:  šampionů

V1, CAC, Club Winner, BOB


CAC Petrovac /  02.05.2010( MNE )
rozhodčí:  Zoran Čurčič (SRB)
třída:  šampionů - černá

V1, CAC, BOB


CAC Macedonia /  02.05.2010( MK )
rozhodčí:  Nebojša Savičič (SRB)
třída:  šampionů - černá

V1, CAC


CACIB Bar /  01.05.2010( MNE )
rozhodčí:  Nenad Marič (SRB)
třída:  šampionů - černá

V2, res.CAC


CAC Bulgaria /  01.05.2010( BG )
rozhodčí:  Vojislav Brajovič (MNE)
třída:  šampionů - černá

V2, res.CAC


CACIB Satu Mare /  18.04.2010( RO )
rozhodčí:  Anna Titz (RUS)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB


CACIB Satu Mare /  17.04.2010( RO )
rozhodčí:  Anatoli Zhuk (BLR)
třída:  šampionů

V2, res.CAC, res.CACIB


NVP Ostrava /  10.04.-11.04.2010( CZ )
rozhodčí:  Waldemar Mrowiec (PL)
třída:  vítězů

V2, res.CAC


NVP Nitra /  27.03.-28.03.2010( SK )
rozhodčí:  Jozef Mravík (SK)
třída:  čestná

V1


MVP Prešov /  19.-21.02.2010( SK )
rozhodčí:  Bojan Matakovič (CRO)
třída:  čestná

V1, Nejkrásnější jedinec z čestné třídy


MVP Trenčín /  23.01.-24.01.2010( SK )
rozhodčí:  Gabriela Ridarčíková (SK)
třída:  šampionů

V1, CAC


NVP Olomouc /  08.01.-10.01.2010( CZ )
rozhodčí:  Mgr. N. Střalková (CZ)
třída:  vítězů

nenastoupila
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 09.01.2010


MVP Nitra /  06.12.2009( SK )
rozhodčí:  Inese Pablaka (LV)
třída:  šampionů

V2, res.CAC


MVP Nitra /  05.12.2009( SK )
rozhodčí:  János Törok (H)
třída:  šampionů

V2, res.CAC, res.CACIB


MVP Derby Budapest /  29.11.2009( H )
rozhodčí:  David Bolens (USA)
třída:  šampionů

V4


MVP Budapest /  28.11.2009( H )
rozhodčí:  Dr. Katalin Balogh (H)
třída:  šampionů

V4


MVP Kielce /  14.11.-15.11.2009( PL )
rozhodčí:  Elżbieta Chwalibóg (PL)
třída:  šampionů

V1, CWC


NVP Zabrze /  18.10.2009( PL )
rozhodčí:  Ewa Buklad (PL)
třída:  šampionů

V1


Světová výstava Bratislava /  08.10.-11.10.2009( SK )
rozhodčí:  Ronald H. Menaker (USA) - psi, Barbara Müller (CH) - feny
třída:  šampionů

V
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 10.10.2009


CVP Bratislava /  09.-10.10.2009( SK )
rozhodčí:  Jorgen Hindse (DK)
třída:  čestná

nenastoupila
II. FCI skupina vystavuje v pátek 09.10.2009


NVP Rybnik /  04.10.2009( PL )
rozhodčí:  Zbigniew Ostrowski (PL)
třída:  šampionů

V1, CWC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie


Klubová výstava Kravaře /  19.09.2009( CZ )
rozhodčí:  Andrzej Kot (PL)
třída:  vítězů
Mocná kostra, dokonalé proporce, typická mocná hlava, dobrý chrup, dobrá horní i dolní linie, dobrý front, dobře úhlené, rovné končetiny, barva i srst dobrá, velmi dobrý pohyb, ale trochu volná v pohybu.
V3


NVP Chorzów /  13.09.2009( PL )
rozhodčí:  Marcin Sudol (PL)
třída:  šampionů

V1, CWC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, BOB, 2.místo BIG


Klubová výstava Poniklec /  12.09.2009( SK )
rozhodčí:  Gerda Schlichting (D)
třída:  šampionů

V3


MVP Bratislava /  16.08.2009( SK )
rozhodčí:  John Wauben (NL)
třída:  šampionů

V1, CAC


MVP Bratislava /  15.08.2009( SK )
rozhodčí:  Béla Siklosi (H)
třída:  šampionů

V2, res.CAC


MVP Brno /  27.06.-28.06.2009( CZ )
rozhodčí:  Ing. Luděk Novák (CZ)
třída:  šampionů
4,5 letá fena, těžší hlava, mírně lymfatické charakteristiky, výborné pohybové charakteristiky, vyrovnaná povaha.
V2, res.CAC


MVP Nitra /  06.06.-07.06.2009( SK )
rozhodčí:  Csaba Zsolt Lokodi (RO)
třída:  šampionů

V2, res.CAC


NVP Senec /  05.06.2009( SK )
rozhodčí:  Imrich Sopko (SK)
třída:  čestná

V1


Speciální výstava Hradec nad Moravicí /  31.05.2009( CZ )
rozhodčí:  Rafael Malo Alcrudo (E) - psi, Joao Vasco Pocas (P) - feny
třída:  vítězů
Korektní typ, vysoká fena, úzká lebka, morda by mohla být víc kvadratická, otevřené oči, pěkný krk, korektní horní linie, korektní záď, dobrá kostra, potřebuje objemnější hrudník, dobrý pohyb, mohl by být lepší zepředu.
VD
3. Newfoundland Fed Cup


Klubová výstava Hradec nad Moravicí /  30.05.2009( CZ )
rozhodčí:  Joao Vasco Pocas (P) - psi, Rafael Malo Alcrudo (E) - feny
třída:  vítězů
Typická fena s vyrovnanou hlavou, výborný krk, dobrá kostra, vyrovnané úhlení, dobrý kohoutek, správná horní linie hřbetu, trochu delší bedra, výborné úhlení zadních končetin, vysoká třída, vysoká kvalita srsti. Typický pohyb, dobrý tempement.
V
3. Newfoundland Fed Cup


MVP Litoměřice /  23.05.-24.05.2009( CZ )
rozhodčí:  Miroslav Václavík (CZ)
třída:  šampionů
Dobrá kostra, kor. hlava, stand. hrudník, přiměřené úhlení.
V1, CAC, res.CACIB


MVP Budapest /  16.05.2009( H )
rozhodčí:  Fred Peddie (CAN)
třída:  vítězů

V2, res.CAC


MVP Bratislava /  10.05.2009( SK )
rozhodčí:  Vladimír Javorčík (SK)
třída:  šampionů

V1, CAC


MVP Praha /  02.05.-03.05.2009( CZ )
rozhodčí:  Brigitte Gothen (DK)
třída:  šampionů
Velká fena, dobrý typ, velké oči, správný skus a ucho, dobrá kostra a tlapy, dobrý hrudník delší v těle, mohla by mít silnější záď, dobrý pohyb, správná srst a ocas.
V3


MVP Opole /  25.04.-26.04.2009( PL )
rozhodčí:  Galina Zhuk (BY)
třída:  šampionů

V3


NVP Ostrava /  04.04.-05.04.2009( CZ )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  vítězů

V1, CAC, NV


NVP Nitra /  28.03.-29.03.2009( SK )
rozhodčí:  Miroslav Václavík (CZ)
třída:  šampionů

V1, CAC


NVP Kiskunfélegyháza /  22.03.2009( H )
rozhodčí:  Dr. Katalin Balogh (H)
třída:  šampionů

V1, CAC


MVP Brno /  08.02.2009( CZ )
rozhodčí:  Petr Řehánek (CZ)
třída:  šampionů

nenastoupila


MVP Brno /  07.02.2009( CZ )
rozhodčí:  Jiří Janda (CZ)
třída:  šampionů

nenastoupila
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 07.02.2009, Cruft´s qualification 2010


MVP Trenčín /  24.01.-25.01.2009( SK )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  šampionů

V1, CAC


NVP Olomouc /  09.01.-11.01.2009( CZ )
rozhodčí:  Vladimír Adlt (CZ)
třída:  vítězů
Mohutná,příkladná srst, malé zdvojené řezáky, nadlehkavá vpředu.
VD2
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 10.01.2009


MVP Nitra /  01.11.-02.11.2008( SK )
rozhodčí:  Barbara Müller (CH)
třída:  šampionů

neposouzena


NVP Brno /  18.10.-19.10.2008( CZ )
rozhodčí:  Andraš Polgár (CZ)
třída:  vítězů
3,5 letá, velká fena, výborná linie hlavy, hrubší na fenu, výborný krk, měkčí hřbet, trochu vyboč. tlapky, výborný hrudník, správné zadní konč., správný pohyb.
V3


Evropská výstava Budapest /  03.10.-05.10.2008( H )
rozhodčí:  Béla Siklósi (H) - psi, Edh Kenneth (S) - feny
třída:  šampionů

nenastoupila
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 04.10.2008


MVP České Budějovice /  27.09.-28.09.2008( CZ )
rozhodčí:  Vladimír Adlt (CZ)
třída:  šampionů
Správně pohyblivá fena, špatně předváď. kondice - srst, typická hlava, hřbetní linie, plná hruď, výb. úhlená, dobrý pohyb.
V1
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 27.09.2008


Klubová výstava CAC Mohelnice /  21.09.2008( CZ )
rozhodčí:  Waldemar Mrowiec (PL) - psi, John Jakobsen (N) – feny
třída:  vítězů
big solid champion bitch, nice head, bit big eyes, solid body and bones, good angulations, coat is not so good
VD
3. Bohemia Cup


Klubová výstava CAC Mohelnice /  20.09.2008( CZ )
rozhodčí:  John Jakobsen (N) – psi, Waldemar Mrowiec (PL) – feny
třída:  vítězů
Dobře stavěná fena, dobré kosti, dobrá typová hlava, tmavé oko, dobře posazené uši, dobře nesený krk, hluboký hrudník, velmi dobrá linie hřbetu, dobré úhlení končetin, nedostatek osrstění
V
3.Bohemia Cup


NVP Chorzów /  14.09.2008( PL )
rozhodčí:  Marek Maciej Grabkowski (PL)
třída:  šampionů

V1, CWC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie


Klubová výstava Poniklec /  13.09.2008( SK )
rozhodčí:  Jozef Mravík (SK)
třída:  šampionů

V1, AOB1, CC


Klubová výstava Tworóg /  06.09.2008( PL )
rozhodčí:  Waldemar Mrowiec (PL), Beatrice Schiatti (I)
třída:  šampionů

V


MVP Interdog Bohemia Mladá Boleslav /  30.08.-31.08.2008( CZ )
rozhodčí:  Waldemar Mrowiec (PL)
třída:  šampionů
well proportioned female, good bone, good typical head, correct bite, very good topline, deep chest, good angulated limbs
V2, res.CAC


MVP Bratislava /  17.08.2008( SK )
rozhodčí:  Lisbeth Mach (CH)
třída:  šampionů

VD1


MVP Bratislava /  16.08.2008( SK )
rozhodčí:  Gabriela Ridarčíková (SK)
třída:  šampionů

V1, CAC, res.CACIB


NVP Ostrava /  12.04.-13.04.2008( CZ )
rozhodčí:  Libuše Ubrová (CZ)
třída:  vítězů

nenastoupila


CVP Nitracanis Nitra /  29.03.-30.03.2008( SK )
rozhodčí:  Vladimír Javorčík (SK)
třída:  šampionů

V1, CAC


MVP Praha /  22.03.-23.03.2008( CZ )
rozhodčí:  Ing. Luděk Novák (CZ)
třída:  šampionů

nenastoupila


Klubová výstava Strážnice /  22.03.2008( CZ )
rozhodčí:  Karin Butenhoff-Taufertschöfer (D)
třída:  vítězů

nenastoupila
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


MVP Brno /  09.02.-10.02.2008( CZ )
rozhodčí:  Barbara Müller (CH)
třída:  šampionů

V


MVP Trenčín /  26.01.-27.01.2008( SK )
rozhodčí:  Gabriela Ridarčíková (SK)
třída:  šampionů

V2, res.CAC


NVP Olomouc /  11.01.-13.01.2008( CZ )
rozhodčí:  Jiří Janda (CZ)
třída:  vítězů
Vysoká mohutná fena s mohutnou výraznou hlavou s těžšími spodními pysky i víčky, tmavé oči by mohly být (nečitelné) uloženy a líbílo by se mi lepší postavení řezáků ve s podní čelisti. Při statickém posouzení harmonická (nečitelné v posudku), za pohybu by mohla být chůze prostornější.
V2, res.CAC
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 12.01.2008


IHA Wels /  02.12.2007( A )
rozhodčí:  Rita Sachslehner (A)
třída:  šampionů

VD3


IHA Wels /  01.12.2007( A )
rozhodčí:  Phyllis Poduschka-Aigner (A)
třída:  šampionů

VD3


MVP Kielce /  17.11.-18.11.2007( PL )
rozhodčí:  Aleksandr Soroko (BLR)
třída:  šampionů

V1, CWC, res.CACIB


MVP Nitra /  03.11.-04.11.2007 ( SK )
rozhodčí:  Otto Schimpf (A)
třída:  šampionů

V3


MVP Budapest /  21.10.2007( H )
rozhodčí:  Istvánné Juhász (H)
třída:  šampionů

V2, res.CAC


MVP Budapest /  20.10.2007( H )
rozhodčí:  Dr. Katalin Balogh (H)
třída:  šampionů

V1, CAC


NVP Rybnik /  07.10.2007( PL )
rozhodčí:  Petr Řehánek (CZ)
třída:  otevřená

V1, CWC


MVP Wrocław /  29.09.-30.09.2007( PL )
rozhodčí:  Małgorzata Sowińska (PL)
třída:  otevřená

V4


Klubová výstava CAC Kravaře /  29.09.2007( CZ )
rozhodčí:  Petr Řehánek (CZ), Vlado Javorčík(SK)
třída:  vítězů
2,5 letá fena správného rámce. Hlava s výrazným stopem. Tmavé oko. Nůžkový skus. Volnější spodní pysky. Uši správně nasazené, správné délky. Elegantní krční linie. Prostorný hluboký hrudník, méně výrazné předhrudí. Rovný hřbet. Ocas správně nasazen a nesen. Úhlení hrudních i pánevních končetin vpořádku. Při pohybu mírně volnější nadprstí hrudních končetin. Srst výborné kvality.
V3


KV Dolní Benešov /  16.09.2007( CZ )
rozhodčí:  Andraš Polgar (CZ)
třída:  otevřená

V1, VT, KV


Speciální výstava CAC Poniklec /  08.09.2007( SK )
rozhodčí:  Jozef Mravík (SK)
třída:  otevřená

V2, res.CAC


MVP Bratislava /  19.08.2007( SK )
rozhodčí:  Jan Gajewski (PL)
třída:  otevřená

V3
DUODANUBE


MVP Bratislava /  18.08.2007( SK )
rozhodčí:  Ramuné Kazlauskaité (LT)
třída:  otevřená
Veĺmi dobré proporcie, silná kostra, pekná hlava, tmavé oči, veĺmi dobrá horná línie, široký a hlboký hrudník, dobré zauhlenie, dobrý pohyb, pekná srsť.
V1, CAC, res.CACIB
DUODANUBE, Kvalifikácia pre Cruft's 2008


CVP Košice /  15.07.2007( SK )
rozhodčí:  Béla Siklósi (H)
třída:  otevřená

V1, CAC


MVP Brno /  23.06.-24.06.2007( CZ )
rozhodčí:  Vladimír Adlt (CZ)
třída:  otevřená
2,5 letá správně předvedená velmi typická fena, s málo vyvinutými střeďáky dole ve spodní čelisti, markantní hlava, plný chrup, pevná hřbetní linie, správný postoj, jen dobrý pohyb.
V3


MVP Kraków /  23.06.-24.06.2007( PL )
rozhodčí:  Dorota Pawlikowska-Rosół (PL)
třída:  otevřená

V3
II. FCI skupina se vystavuje v sobotu 23.6.2007


NVP Racibórz /  10.06.2007( PL )
rozhodčí:  Andrzej Szutkiewicz (PL)
třída:  otevřená

V2


MVP Nitra /  02.06.-03.06.2007( SK )
rozhodčí:  Dušan Paunovič (SCG)
třída:  otevřená

V2, res. CAC


CVP Senec /  01.06.2007( SK )
rozhodčí:  Jan Gajewski (PL)
třída:  otevřená

V2, res. CAC


Speciální výstava CAC Břeclav (CZ) /  27.05.2007( CZ )
rozhodčí:  Marie-Pierre Delaunay (F) - psi, Larry Hansen (USA) - feny
třída:  otevřená
excelent over all type excelent front nice rear excelent topline beautiful sight movement
excellent
FED CUP 2007


Klubová výstava CAC Břeclav (CZ) /  26.05.2007( CZ )
rozhodčí:  May Bernhard (USA) - psi, Marie-Pierre Delaunay (F) - feny
třída:  otevřená
27 months, big size presented without coat correct head, can be more feminine,good eyes and acceptible teeth good neck, correct front angulation, good bones for the size, good top line little long body, correct rear angulation with little long hock, good tail correct movement, can be more power in the rear
excellent 3
FED CUP 2007


Klubová výstava CAC Břeclav (SK) /  26.05.2007( SK )
rozhodčí:  Larry Hansen (USA) - psi, May Bernhard (USA) - feny
třída:  otevřená
good size, good bone, pretty head, nice dark eye, good top line, in nice condition, little loose moving
excellent
FED CUP 2007


NVP Bytom /  20.5.2007( PL )
rozhodčí:  Halina Drnowska (PL)
třída:  otevřená

V2


MVP SPRINGDANUBE Bratislava /  12.05.-13.05.2007 ( SK )
rozhodčí:  Vladimír Javorčík (SK)
třída:  otevřená
suka nepatrne dlhšieho rámce, dobrá hlava, pekné telo, dobré uhlenie, trošku užšie zadné behy, pekná srst
V2, res.CAC


XII. Slezská výstava psů Kozmice - Hlučín /  12.05.2007( CZ )
rozhodčí:  PHDr. Vladimír Mojžíš (CZ)
třída:  otevřená

nenastoupila


CVP Banská Bystrica /  06.05.2007( SK )
rozhodčí:  Károly Kertessy (H)
třída:  otevřená
2 roky, stredná postava, pekná hlava, tmavé oči, dobré zuby, dobrý hrudník, dlhý trup a zadok, dobré uhly
VD


MVP Praha /  28.04.-29.04.2007( CZ )
rozhodčí:  Antonín Tománek (CZ)
třída:  otevřená
Velká fena silné kostry, mírně delšího formátu, hlava dobře klenutá v lebeční části, volné pysky, částečně viditelná spojivka, krk silný svalnatý zapadá do dobře uložených lopatek, dostatečně pevný hřbet s osvalenými bedry, korektní záď.
V3


MVP České Budějovice /  21.04.-22.04.2007( CZ )
rozhodčí:  Vladimír Adlt (CZ)
třída:  otevřená
2 roky, výborný profil hlavy, pevný hřbet, správná záď, prostorný hrudník, užší postavení končetin vzadu.
V2, res.CAC, res.CACIB


NVP Ostrava /  14.04.-15.04.2007( CZ )
rozhodčí:  Antonín Tománek (CZ)
třída:  otevřená
Velká fena, silná kostra, volnější koutky, hnědé oko, výrazný krk, hřbet pevný v pohybu, výrazně zaúhlená, dobře uzavřené tlapky, kvalitní srst.
V3


Klubová výstava CAC Srnčí u Moravské Třebové /  07.04.2007( CZ )
rozhodčí:  Theo Rüesch (CH), Ing. Luděk Novák (CZ)
třída:  otevřená
Gut 2 Jahre alte kompakte gut präsentierende huendin der etwas schwere hündinen kopf, gut geschnittenes braunes auge, schwere lefzen, gut angesetzte ohren, vollständiges scherengebiss vobei die oberen schneidenzähne vorgedruckt sind, etwas weiche rueckenlinie gute kruppenlinie fein bemuskelt richtig gewinkelt, das gangwerk ist noch jugendlich leicht unkontroliert, hinten leichtes nachziehen, schlichtes gut geplf. Haarkleid freundliches aufmerksames wesen.
VD
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


NVP Nitracanis /  17.03.-18.03.2007( SK )
rozhodčí:  Gabriela Ridarčíková (SK)
třída:  otevřená
Suka dobrej mohutnosti, dobrá hlava, trochu volnej. hor. línia, dobrá hlbka hrudníku, korektne zauhlená, dobrý pohyb.
V2, res.CAC


MVP Katowice /  16.03.-18.03.2007( PL )
rozhodčí:  Boris Špoljarić (HR)
třída:  otevřená

V4
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 17.3.2007


MVP Brno /  10.02.-11.02.2007( CZ )
rozhodčí:  Jiří Janda (CZ)
třída:  mezitřída
Velmi vysoká mohutná fena s výraznou hrubší hlavou s vysokou lebeční partií a delším, ale hlubokým čenichem, těžší pysky, kompletní chrup s nůžkovým skusem, ale s nepravidelným postavením řezáků ve spodní čelisti, oči by mohly být hlouběji uloženy, postoj je prostorný, v pohybu vzadu užší, s trochu volnějšími vazy.
V2, res.CAC


MVP Trenčín /  27.01.-28.01.2007( SK )
rozhodčí:  Imrich Sopko (SK)
třída:  mezitřída
Sučka správ. výšky a mohutnosti, velmi pekna typická hlava, dobre uhlená, výborná štruktura srsti, dobrý pohyb.
V1, CAC, res.CACIB


NVP Olomouc /  12.01.-14.01.2007( CZ )
rozhodčí:  Jiřina Jandová (CZ)
třída:  mezitřída
Mohutná fena, silné kostry, velmi výrazná hlava s povolenými pysky, chrup úplný nůžkový, oko tmavé barvy dobře uloženo, hluboký hrudník, předním i zadním končetinám bych přála prostornější postoj
V2, res.CAC


MVP Nitracanis /  05.11.2006( SK )
rozhodčí:  Vladimír Javorčík (SK)
třída:  mezitřída
Pekná harmonická sučka, dobrá hlava, nožnic. zhryz, rovný chrbát, korekt. uhlenie oboch párov konč., štandard. osrstenie, dobrý pohyb.
V2, res.CAC


MVP České Budějovice /  07.10.-08.10.2006( CZ )
rozhodčí:  Vladimír Adlt (CZ)
třída:  mezitřída
19-ti měsíční dobře pevná i pohyblivá fena se spr. hlavou s méně vyvinutými řezáky dole, dobře pevná partie hřbeta, spr. záď, spr. úhlení a postavení končetin, s dobrým pohybem vzadu, výborně předvedená.
V1, CAC, res.CACIB


Klubová výstava CAC Plumlov /  30.09.2006( CZ )
rozhodčí:  Vladimír Javorčík (SK)
třída:  mezitřída
Pěkná fena s dobrou kostrou, pěkná hlava, tmavé oko, nůžkový skus, silný krk, rovný hřbet, dobrý hrudník, korektní úhlení, vzadu mírně užší pohyb, standardní osrstění, velmi milá povaha.
V2, res.CAC


NVP Brno /  23.09.-24.09.2006( CZ )
rozhodčí:  MUDr. Viktor Beneš (CZ)
třída:  mezitřída
Fenka dostatečně mohutná s dobrou hlavou, plnochrupá, oko tmavé, méně výrazné předhrudí, jinak dobrá tělesná stavba i úhlení, postavení předních i zadních končetin korektní, v pohybu v předu i vzadu užší, srst standardní.
V1


MVP Brno /  24.06.-25.06.2006( CZ )
rozhodčí:  Miroslav Václavík (CZ)
třída:  mezitřída

nenastoupila


MVP Litoměřice /  20.05.-21.05.2006( CZ )
rozhodčí:  Libuše Ubrová (CZ)
třída:  mladých

nenastoupila


Klubová výstava CAC Poniklec /  20.05.2006( SK )
rozhodčí:  Ing. Jaroslav Matyáš (SK)
třída:  mladých

V2


NVP Banská Bystrica /  07.05.2006( SK )
rozhodčí:  MVDr. Lubomír Ličák (SK)
třída:  mladých
14-mesačná sučka, trošku väčšieho rámca tela, elegantný tvar hlavy, dobre uložené oko, výborný pigment pyskov, kvalitné osrstenie, elegantný pohyb, avšak mäkké nadprstie všetkých končatin.
V2


MVP Praha /  29.04.-30.04.2006( CZ )
rozhodčí:  Jiřina Jandová (CZ)
třída:  mezitřída
14 měsíční velmi výrazná fena, hlava je hrubšího typu, oko tmavé, skus nůžkový kompletní, pysky k typu hlavy velmi dobře modelovány, rovná hřbetní linie, v klidu korektní postoj končetin, za běhu vzadu jde úzce. Srst na zádi mírně zvlněná.
V2


MVP České Budějovice /  22.04.-23.04.2006( CZ )
rozhodčí:  Antonín Tománek (CZ)
třída:  mladých
Typická fena ve výstavní kondici, úměrná hlava, dokonale tmavé oko, úplný chrup, dobře nasazený krk, výborně uložené lopatky, prostor. hrudník, hřbet pevný, korektní záď, standardní zaúhlení končetin, tlapky uzavřené, kvalitní srst, výborný pigment.
V1, CAJC


Klubová výstava CAC Hamry /  15.04.2006( CZ )
rozhodčí:  Andrzej Kot (PL)
třída:  mladých
Silná fena, dobrých proporcí, hlava mírně užší, dobrá horní i dolní linie, slabší hrudník, nohy rovné, dobře úhlené, dobrá srst a barva, v pohybu volná.
V1, CAJC, Klubový junior
klubová výstava CAC


NVP Ostrava /  08.04.-09.04.2006( CZ )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  mladých

V1


MVP Brno /  11.02.-12.02.2006( CZ )
rozhodčí:  Ing. Luděk Novák (CZ)
třída:  mladých
11 měsíční černá fena, mohutná postava, těžší hlava s volnějšími pysky, pevný hřbet, linie, správně úhleny hrudní i pánevní končetiny, mírná povaha.
V3


MVP Trenčín /  28.01.-29.01.2006( SK )
rozhodčí:  Ligita Zake (LV)
třída:  mladých
Pekná mladá sučka, správne proporcie, dostatočne krátky nos, správna vrchná línia, dostatočný objem tela, správna línia hlavy, dostatočné predhrudie, dostatočné uhlenie vpredu i vzadu, zadné členky by mohla mať rovnejšie, výborný temperament.
V1, CAJC


NVP Olomouc /  14.01.-15.01.2006( CZ )
rozhodčí:  Jiří Janda (CZ)
třída:  mladých
10 měsíční, avšak vysoká fena, s výraznou hlavou, která by celkově, ale zejména v partii čenichu mohla být širší. Oči by mohly být hlouběji uloženy, jsou dostatečně tmavé. Nůžkový skus, avšak ne zcela vyhovující postavení spodních řezáků, kde jakoby střed čelisti dovnitř. Delší ucho, strmější v ramenou i v kolením kloubu. Harmonická horní i spodní linie. Pěkné černé uzavřené osrstění, které by mohlo být bohatší.
V1, CAJC


Klubová výstava CAC Nesměř /  01.10.2005( CZ )
rozhodčí:  Běla Sochorová (CZ)
třída:  dorost
Sedmi měsíční fena, dostatečně velká růstem, kostnatost přiměřená s pěkným formátem, hlava delšího typu s výraznou modelací, nůžkového skusu, v postojích vykazuje mírně volnější pevnost, což odpovídá věku, osrstění po výměně s mírným náběhem k vlnitosti.
VN1, Nejhezčí dorost
klubová výstava CAC


NVP Brno /  24.09.-25.09.2005( CZ )
rozhodčí:  Vladimír Adlt (CZ)
třída:  dorost

VN1


Speciální výstava CAC Hradec nad Moravicí /  08.05.2005( CZ )
rozhodčí:  psi: Dr.Kaszás Emese (H), feny: Josef Mravík (SK)
třída:  štěňat
2,5 měsíční dobře stavěná silná fena, silné hlavy, výborných korektně postavených končetin, tepmeramentního projevu, správného pohybu.
VN1, Nejhezčí puppy fena
hlavní rozhodčí: Běla Sochorová (CZ)


Klubová výstava CAC Hradec nad Moravicí /  07.05.2005( CZ )
rozhodčí:  psi: Josef Mravík (SK), feny: Dr.Kaszás Emese (H)
třída:  štěňat
6 weeks puppy,harmonise bild up,well bonds,good promorcionate,good exprese stab,good muzzle,corect bite,muzzle,good neck,good muscule,little over bild in crapt,good angelated,good long and carry tail,good movement,in very good temerament.
Excellent1, Nejhezčí puppy
hlavní rozhodčí: Běla Sochorová (CZ)