Výstavní výsledky

CACIB České Budějovice /  08.10.-09.10.2022( CZ )
rozhodčí:  Andrzej Szutkiewicz (PL)
třída:  mezitřída

V2


Klubová výstava Kajlovec /  24.09.2022( CZ )
rozhodčí:  Vojislav Al Daghistani (RS) - psi+BOB, Karel Frank (CZ) - feny
třída:  mezitřída
22 mnth old male with a full and complete scissor bite. Male of correct height, longer in body in loins, broad skull, well defined stop, would like darker pigmented eye, gums should be tighter, at the moment dog needs more substance, would like more developed forechest, good croup, in movement elbows are slightly turning out, good hind angulation, tail is well carried
Very Good 2, Best white-black newfoundland
9. Bohemia Cup


CACIB Bratislava /  04.09.2022( SK )
rozhodčí:  Marian Draganescu (RO)
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB


CACIB Bratislava /  03.09.2022( SK )
rozhodčí:  MVDr. Martina Ellerová (SK)
třída:  mezitřída

V1, CAC, res.CACIB


CACIB Bratislava /  02.09.2022( SK )
rozhodčí:  Martin Šipkovský (SK)
třída:  mezitřída

V1, CAC, res.CACIB


CACIB Praha /  07.08.2022( CZ )
rozhodčí:  Darko Drobnjak (RS)
třída:  mezitřída

V1, CAC


CACIB Praha /  06.08.2022( CZ )
rozhodčí:  Milan Plundra (CZ)
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB, Crufts qualification
Crufts Qualification


CACIB Praha /  05.08.2022( CZ )
rozhodčí:  Willi Güllix (D)
třída:  mezitřída

Diskvalifikován


CACIB Split /  31.07.2022( HR )
rozhodčí:  Zlatko Jojkic (RS)
třída:  mezitřída

V1, CAC


CAC Split /  30.07.2022( HR )
rozhodčí:  Oliver Šimon (HR)
třída:  mezitřída

V1, CAC


CACIB Split /  29.07.2022( HR )
rozhodčí:  Andi Hudono (ID)
třída:  mezitřída

V1, CAC


CAC Split /  28.07.2022( HR )
rozhodčí:  Tino Pehar (HR)
třída:  mezitřída

V1, CAC


CACIB Brno /  25.06.-26.06.2022( CZ )
rozhodčí:  Jaroslav Matyáš (SK)
třída:  mezitřída

V2, res.CAC


CAC Jelenia Gora /  25.06.2022( PL )
rozhodčí:  Jaroslaw Grunt (PL)
třída:  mezitřída

V1, CWC


CACIB Leszno /  28.05.-29.05.2022( PL )
rozhodčí:  Carla Dusseldrop (NL)
třída:  mezitřída

V1, CWC


Klubová výstava Pezinok /  28.05.2022( SK )
rozhodčí:  Vladimír Javorčík (SK)
třída:  mezitřída

V2, res.CAC


Klubová výstava Kravaře /  14.05.2022( CZ )
rozhodčí:  Martin Šipkovský (SK)
třída:  mezitřída
17 měs., středně silná kostra, delšího formátu, světlo hnědé oko, výborně vyznačený stop, dobrá tlama, nepravidelný skus, dobrý krk, volnější hřbet, delší bedra, mohl by mít klenuté žebra, úzký postoj předních konč., volnější nadprstí, v pohybu volné lokty
VD4


Klubová výstava Berlín /  08.05.2022( D )
rozhodčí:  Suzanne Archer (GB) - psi+štěňata, Elina Haapaniemi (FIN) - feny+BOB
třída:  mezitřída

VD3
XV. Newfoundland FEDCUP 2022


Klubová výstava Berlín /  07.05.2022( D )
rozhodčí:  Elina Haapaniemi (FIN) - psi+štěňata, Suzanne Archer (GB) - feny+BOB
třída:  mezitřída

V2, VDH-R-Ch-A
XV. Newfoundland FEDCUP 2022


CAC Ostrava /  09.04.-10.04.2022( CZ )
rozhodčí:  Boguslaw Chmiel (PL)
třída:  mezitřída

V1, CAC, Národní vítěz, CAC ČMKU, BOB


CACIB České Budějovice /  02.04.-03.04.2022( CZ )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  mezitřída

V1


CACIB Brno /  05.02.2022( CZ )
rozhodčí:  Otakar Vondrouš (CZ)
třída:  mladých

V2


CACIB Bratislava /  31.10.2021( SK )
rozhodčí:  Milan Bíroš (SK)
třída:  mladých

V1, CAJC, Junior BOB


CACIB Bratislava /  30.10.2021( SK )
rozhodčí:  Petkó Csaba (H)
třída:  mladých

V1, CAJC, Junior BOB


CACIB Bratislava /  29.10.2021( SK )
rozhodčí:  Boris Spoljaric (HR)
třída:  mladých

V1, CAJC, Junior BOB, BOS


CACIB České Budějovice /  09.10.-10.10.2021( CZ )
rozhodčí:  Miroslav Václavík (CZ)
třída:  mladých

nenastoupil


Světová výstava Brno /  30.09.-03.10.2021( CZ )
rozhodčí:  Jiří Janda (CZ)
třída:  mladých

nenastoupil
IV. uzávěrka 30.7.2021, II. FCI skupina vystavuje 02.10.2021


CACIB Brno /  29.09.2021( CZ )
rozhodčí:  Naděžda Střalková (CZ)
třída:  mladých

V2
IV. uzávěrka 30.7.2021


Speciální výstava Rudná pod Pradědem /  11.09.2021( CZ )
rozhodčí:  Oliver Simon (HR) - psi+BOB, Nemanja Jovanovic (RS) - feny
třída:  mladých
9 months old, correct bite, nice head, too much skin on the lower jaw, strong neck, well developed shoulders, correct front and back angulation, in movement topline could be better, correct underline, excellent tail set
V
XIV. Newfoundland FEDCUP 2021


Klubová výstava Rudná pod Pradědem /  10.09.2021( CZ )
rozhodčí:  Nemanja Jovanovic (RS) – psi+BOB, Oliver Simon (HR) - feny
třída:  mladých
very good type, still in developing, enough strong bones, correct head still in development, enought full muscle, good ears, enough dark eyes, excellent neck, good chest, need better topline, bit steep in croup, enough good coat for age, still needs to improve in movement
VD
XIV. Newfoundland FEDCUP 2021


CAC Swiebodzice /  05.09.2021( PL )
rozhodčí:  Sebastian Harnik (PL)
třída:  mladých

VD1


Speciální výstava Šamorín /  04.09.2021( SK )
rozhodčí:  MVDr. Martina Ellerová (SK)
třída:  mladých

V1, CAJC, Víťaz špeciálnej výstavy mladých, Junior BOB


CACIB Mladá Boleslav /  28.08.-29.08.2021( CZ )
rozhodčí:  Karel Frank (CZ)
třída:  mladých

nenastoupil


CACIB Brno /  15.08.2021( CZ )
rozhodčí:  Boguslaw Chmiel (PL)
třída:  dorost

VN1


CACIB Brno /  14.08.2021( CZ )
rozhodčí:  Edita Jelínková Hrdličková (CZ)
třída:  dorost

VN1


CACIB Opole /  30.07.-01.08.2021( PL )
rozhodčí:  Krystyna Opara (PL)
třída:  dorost

VN1
II. FCI skupina vystavuje 30.07.2021


CACIB Split /  25.07.2021( HR )
rozhodčí:  Denis Kuzelj (SLO)
třída:  dorost

VN1


CAC Split /  24.07.2021( HR )
rozhodčí:  Claudio de Giuliani (I)
třída:  dorost

VN1


CACIB Split /  23.07.2021( HR )
rozhodčí:  Vladimir Shiyan (UA)
třída:  dorost

VN1


CAC Split /  22.07.2021( HR )
rozhodčí:  Zlatko Kraljic (HR)
třída:  dorost

VN1


CAC Mladá Boleslav /  17.07.-18.07.2021( CZ )
rozhodčí:  Renata Cepková (CZ)
třída:  dorost

VN1


CAC Jelenia Góra /  17.07.2021( PL )
rozhodčí:  Jaroslaw Grunt (PL)
třída:  dorost

VN1, Najlepsze szczenie


CACIB Brno /  26.06.-27.06.2021( CZ )
rozhodčí:  Petr Řehánek (CZ)
třída:  dorost

VN1


Klubová výstava Kravaře /  26.06.2021( CZ )
rozhodčí:  Andrzej Kot (PL)
třída:  dorost
7 měs. dorost, silná kostra, dobré proporce, typová hlava, dobré zuby, horní i spodní linie dobrá, dobrý hrudní koš, nohy dobře úhlené, srst i barva velmi dobrá, velmi dobrý pohyb
VN1


Klubová výstava Chržín /  30.05.2021( CZ )
rozhodčí:  Renata Cepková (CZ)
třída:  dorost
6 měsíční pes, střední kostry, dobře modelovaná hlava, tmavé oko, korektní skus, korektní horní linie, měkčí nadprsí, správné uhlení, hrudník odpovídá věku, správný pohyb, užší vzadu, správná povaha i předvedení
VN1, Nejlepší dorost
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


Klubová výstava Kravaře /  29.05.2021( CZ )
rozhodčí:  Milan Plundra (CZ)
třída:  dorost
6 měs., správně modelovaná hlava, tmavé oko, klešťový skus, zatím mírné zauhlení, hrudník ve vývinu, trochu měkčí hřbet, správné zaúhlení pánevních končetin, za pohybu trochu užší vzadu, kvalitní srst, velmi pěkná prezentace
VN1