Výstavní výsledky

Speciální výstava Altena /  20.11.2022( D )
rozhodčí:  Klaus Strack (D)
třída:  šampionů

V3


Speciální výstava Altena /  19.11.2022( D )
rozhodčí:  Marie-Pierre Delaunay (F)
třída:  otevřená

V4


CACIB České Budějovice /  08.10.-09.10.2022( CZ )
rozhodčí:  Andrzej Szutkiewicz (PL)
třída:  otevřená

V1, CAC, res.CACIB


Klubová výstava Kajlovec /  24.09.2022( CZ )
rozhodčí:  Vojislav Al Daghistani (RS) - psi+BOB, Karel Frank (CZ) - feny
třída:  otevřená
2 years 3 months old male, male of correct height, well defined stop, good proportions between muzzle and skull, clean head but bit rounded eyes, well set neck, proportionally correct dog, well positioned shoulder blades giving a good withers, stonger back with a good top line, good croup, slightly arched, in still position well set tail, but during movement up high, chest well developed deep enough, good hind angulation, in general correct in movement, with good quality coat
Excellent 2, res.CAC
9. Bohemia Cup


DNK Klubová výstava Birkenfeld /  18.09.2022( D )
rozhodčí:  Andraš Polgar (RS)
třída:  otevřená

V2, VDH-R-Ch-A


DNK Klubová výstava Birkenfeld /  17.09.2022( D )
rozhodčí:  Emmy Bruno (I)
třída:  otevřená

V3


Speciální výstava Praha-Džbán /  11.09.2022( CZ )
rozhodčí:  Lukáš Zeman (CZ)
třída:  otevřená
2 letý pes, správě modelovaná hlava, nůžkový skus, rovné hrudní končetiny, hluboký hrudník, pevná hřební linie, krásná rovná pevná srst, pes je správně předveden, ucho správně nasazené a tmavé oko.
VD4
speciální výstava Novofundlandklubu ČR


Klubová výstava Praha-Džbán /  10.09.2022( CZ )
rozhodčí:  Jiří Janda (CZ)
třída:  otevřená
Černý standardní pes, s velmi krásným horním osrstěním, standardní hlava, avšak s výrazně svěšenými pysky, chrup vykazuje ztrátu P2, oči středně hnědé standardního tvaru, velmi dobrá linie krku a předhrudí, spolu s horní a dolní linií připívají k harmoničnosti psa, kterou však ruší výrazně vysoko nesený ocas s koncem neseným nad hřbet, ač prostorný postoj obou párů končetin, za pohybu jde vzadu výrazně úzce, až překřižuje.
VD4
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


CAC Olomouc /  03.09.-04.09.2022( CZ )
rozhodčí:  Otakar Vondrouš (CZ)
třída:  otevřená

VD2


CACIB Ankaran /  07.08.2022( SLO )
rozhodčí:  Stefan Sinko (SLO)
třída:  otevřená

V1, CAC, CACIB, Istra Winner, BOB, 3.místo BIG


CACIB Koper /  06.08.2022( SLO )
rozhodčí:  Carlos Salas (ES)
třída:  otevřená

V1, CAC, CACIB, BOB


CACIB Izola /  05.08.2022( SLO )
rozhodčí:  Olga Sinko Kupriyanova (SLO)
třída:  otevřená

V1, CAC, res.CACIB


CACIB Portorož /  04.08.2022( SLO )
rozhodčí:  Leif Herman Wilberg (N)
třída:  otevřená

VD2


Gemeinschafts-Rassehunde-Ausstellung Hallbergmoos /  31.07.2022( D )
rozhodčí:  Klaus Rücker (D)
třída:  otevřená

V1, VDH-Ch-A, CAC, Bester Rüde


CACIB Chemnitz /  23.07.-24.07.2022( D )
rozhodčí:  Jochen Eberhardt (D)
třída:  otevřená

V1, VDH-Ch-A, CACIB, BOS
II.FCI skupina vystavuje v sobotu 23.07.2022


CAC Mladá Boleslav /  16.07.-17.07.2022( CZ )
rozhodčí:  Martina Kučerová (CZ)
třída:  otevřená

V1, CAC


CACIB Nitra /  10.07.2022( SK )
rozhodčí:  Vladimír Piskay (SK)
třída:  otevřená

V1, CAC


CACIB Nitra /  09.07.2022( SK )
rozhodčí:  Mile Aleksoski (MK)
třída:  otevřená

V1, CAC, CACIB


CACIB Nitra /  08.07.2022( SK )
rozhodčí:  Milivoje Urošević (RS)
třída:  otevřená

V1, CAC, CACIB


CACIB Brno /  25.06.-26.06.2022( CZ )
rozhodčí:  Jaroslav Matyáš (SK)
třída:  mezitřída

V1, CAC, res.CACIB


CACIB Nitra /  12.06.2022( SK )
rozhodčí:  Maša Široka (SLO)
třída:  mezitřída

VD2


CACIB Nitra /  11.06.2022( SK )
rozhodčí:  Satu Ylä-Mononen (FIN)
třída:  mezitřída

V1


CACIB Nitra /  10.06.2022( SK )
rozhodčí:  Milan Plundra (CZ)
třída:  mezitřída

VD2


Klubová výstava Kravaře /  14.05.2022( CZ )
rozhodčí:  Martin Šipkovský (SK)
třída:  mezitřída
23 měs., středně silná kostra, trošku delšího formátu, proporcionální hlava, dobře nasazené uši, dobrý stop, silná tlama, oko by mohlo být tmavší, dobrý krk, volnější hřbet, dostatečná hloubka hrudníku s menším předhrudím, projevuje se kratším krokem
V2, res. CAC


Klubová výstava Berlín /  08.05.2022( D )
rozhodčí:  Suzanne Archer (GB) - psi+štěňata, Elina Haapaniemi (FIN) - feny+BOB
třída:  mezitřída

D
XV. Newfoundland FEDCUP 2022


Klubová výstava Berlín /  07.05.2022( D )
rozhodčí:  Elina Haapaniemi (FIN) - psi+štěňata, Suzanne Archer (GB) - feny+BOB
třída:  mezitřída

D
XV. Newfoundland FEDCUP 2022


Klubová výstava Chržín /  23.04.2022( CZ )
rozhodčí:  Lukáš Zeman (CZ)
třída:  mezitřída
22 měsíční kompaktní pes, s korektní jemnější hlavou, oko tmavé uzavřené, předhrudí by mohlo být trochu vyvinutější, korektní úhlení předních i zadních končetin. Rovná hřbetní linie, nůžkový skus, ocas vesele nesen, prostorný a elegantní pohyb.
V1, CAC
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


CACIB Maribor /  17.04.2022( SLO )
rozhodčí:  Alenka Černe Sedej (SLO)
třída:  mezitřída - černá

V1, CAC, res.CACIB


CACIB Maribor /  16.04.2022( SLO )
rozhodčí:  Enrico Drudi (SLO)
třída:  mezitřída - černá

V1, CAC


CACIB Salzburg /  10.04.2022( A )
rozhodčí:  Ing. Hans Bierwolf (A)
třída:  mezitřída

V2, res.CACA
Alpensieger


CACIB Salzburg /  09.04.2022( A )
rozhodčí:  Erwin Deutscher (A)
třída:  mezitřída

V2, res.CACA


Krajská výstava Lysá nad Labem /  06.03.2022( CZ )
rozhodčí:  Karel Hořák (CZ)
třída:  mezitřída

D


CACIB Brno /  06.02.2022( CZ )
rozhodčí:  Renata Cepková (CZ)
třída:  mezitřída

V1, CAC, res.CACIB


CACIB Brno /  05.02.2022( CZ )
rozhodčí:  Otakar Vondrouš (CZ)
třída:  mezitřída

V2, res.CAC


CAC Brno /  08.01.-09.01.2022( CZ )
rozhodčí:  Renata Cepková (CZ)
třída:  mezitřída

V1, CAC


Krajská výstava Litoměřice /  16.10.2021( CZ )
rozhodčí:  Jiřina Jandová (CZ)
třída:  mezitřída

V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz


CACIB České Budějovice /  09.10.-10.10.2021( CZ )
rozhodčí:  Miroslav Václavík (CZ)
třída:  mezitřída

nenastoupil


Světová výstava Brno /  30.09.-03.10.2021( CZ )
rozhodčí:  Jiří Janda (CZ)
třída:  mladých

VD3
IV. uzávěrka 30.7.2021, II. FCI skupina vystavuje 02.10.2021


CACIB Brno /  29.09.2021( CZ )
rozhodčí:  Naděžda Střalková (CZ)
třída:  mladých

V1, CAJC
IV. uzávěrka 30.7.2021


Speciální výstava Rudná pod Pradědem /  11.09.2021( CZ )
rozhodčí:  Oliver Simon (HR) - psi+BOB, Nemanja Jovanovic (RS) - feny
třída:  mladých
14 months old, correct bite, strong male, correct head, excellent ear set, deep chest and forechest, correct movement, good type and quality of the coat, in movement tail carried bit high
V4
XIV. Newfoundland FEDCUP 2021


Klubová výstava Rudná pod Pradědem /  10.09.2021( CZ )
rozhodčí:  Nemanja Jovanovic (RS) – psi+BOB, Oliver Simon (HR) - feny
třída:  mladých
very good type, strong male, with good proportions, good head, nice eyes, slightly bigger ears, excellent chest and neck, could be stronger in topline, turning out front feet, bit steep in croup, correct angulation, slightly narrow in the rear movement, tail carriage, could be better in movement, excellent coat
V4
XIV. Newfoundland FEDCUP 2021


CAC Olomouc /  04.09.-05.09.2021( CZ )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  mladých

VD1


CACIB Mladá Boleslav /  28.08.-29.08.2021( CZ )
rozhodčí:  Karel Frank (CZ)
třída:  mladých

VD1


CACIB Brno /  15.08.2021( CZ )
rozhodčí:  Boguslaw Chmiel (PL)
třída:  mladých

V1, CAJC


CACIB Brno /  14.08.2021( CZ )
rozhodčí:  Edita Jelínková Hrdličková (CZ)
třída:  mladých

V1, CAJC


Oblastní výstava Kelč /  13.08.2021( CZ )
rozhodčí:  Edita Jelínková Hrdličková (CZ)
třída:  mladých

V1, Vítěz třídy


Krajská výstava Týn nad Vltavou /  08.08.2021( CZ )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  mladých

V1, Vítěz třídy


Krajská výstava Horní Počernice /  07.08.2021( CZ )
rozhodčí:  Antonín Karban (CZ)
třída:  mladých

V1, Vítěz třídy


Krajská výstava Martiněves /  24.07.2021( CZ )
rozhodčí:  Lenka Fairaislová (CZ)
třída:  mladých

V1, Vítěz třídy
http://podripskavystava.cz/


CAC Mladá Boleslav /  17.07.-18.07.2021( CZ )
rozhodčí:  Renata Cepková (CZ)
třída:  mladých

VD2


CACIB Nitra /  11.07.2021( SK )
rozhodčí:  Tijana Konrad (RS)
třída:  mladých

V1, CAJC, Derby Winner 2021, Junior BOB


CACIB Nitra /  10.07.2021( SK )
rozhodčí:  Olga Šinko Kupriyanova (SLO)
třída:  mladých

V1, CAJC, Grand Prix Slovakia Junior Winner 2021, Junior BOB


CACIB Nitra /  09.07.2021( SK )
rozhodčí:  Nemanja Jovanovic (RS)
třída:  mladých

V1, CAJC


CACIB Nitra /  08.07.2021( SK )
rozhodčí:  Jaroslav Matyáš (SK)
třída:  mladých

V1, CAJC, Junior BOB


CAC Klatovy /  03.07.-04.07.2021( CZ )
rozhodčí:  František Šimek (CZ)
třída:  mladých

V1, CAJC, BOJ, 2.místo BIG junior


CACIB Brno /  26.06.-27.06.2021( CZ )
rozhodčí:  Petr Řehánek (CZ)
třída:  mladých

V1, CAJC, BOJ


Klubová výstava Kravaře /  26.06.2021( CZ )
rozhodčí:  Andrzej Kot (PL)
třída:  mladých
mohutná kostra, dobré proporce, hlava málo mohutná, dobré zuby, horní linie mírně prohnutá, dolní linie v pořádku, nevyvinutý hrudník, nohy dobře zaúhlené, vzadu uzší, dobrý pohyb
V4


CACIB Brno /  05.06.-06.06.2021( CZ )
rozhodčí:  Karel Frank (CZ)
třída:  mladých

V1, CAJC, BOJ


CAC Brno /  04.06.2021( CZ )
rozhodčí:  Naděžda Střalková (CZ)
třída:  mladých

V1, CAJC


Klubová výstava Chržín /  30.05.2021( CZ )
rozhodčí:  Renata Cepková (CZ)
třída:  mladých
11 měsíční pes, pes silné kostry, správný stop, korektní skus, správný hrudník, správný postoj, i uhlení, ocas výše nesen, korektní horní linie, temperamentní pohyb, temperamentní povaha
V2
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


Klubová výstava Kravaře /  29.05.2021( CZ )
rozhodčí:  Milan Plundra (CZ)
třída:  mladých
11 měs. středně velký pes se střední sílou kostry, výborně modelovaná hlava, tmavé oko, koretní horní linie, hrudník ve vývinu, pes zatím na delších končetinách, dobrý pohyb
V2