Výstavní výsledky

Jubilejní národní výstava Brno /  03.12.-04.12.2022( CZ )
rozhodčí:  Karel Frank (CZ)
třída:  otevřená

V2, res.CAC


Klubová výstava Kajlovec /  25.09.2022( CZ )
rozhodčí:  Karel Frank (CZ) - psi+BOB, Vojislav Al Daghistani (RS) - feny
třída:  otevřená
2 years old female with correct bite, well muscled female, well balanced, free inner ring, well defined stop, good clean head, ears are well set, good length of body, elbows could be more attached to body and on hind a little bit close
Excellent 1, CAC
9. Bohemia Cup


Klubová výstava Kajlovec /  24.09.2022( CZ )
rozhodčí:  Vojislav Al Daghistani (RS) - psi+BOB, Karel Frank (CZ) - feny
třída:  otevřená
2 letá fena, pěkná hlava, středně tmavé oko, střední pigmentace pysku, dobře naznačené předhrudí, lehce delšího nadprstí, dobrá modelace hrudníku, velmi dobrá horní linie, velmi dobré zadní úhlení, velmi dobrý pohyb
V4
9. Bohemia Cup


Speciální výstava Praha-Džbán /  11.09.2022( CZ )
rozhodčí:  Lukáš Zeman (CZ)
třída:  otevřená
2 letá fena, správně modelované hlavy, tmavé oko, nůžkový skus, mohla by mít vyvinutější předhrudí, krásně hluboký hrudník, pevný rovný hřbet, krásně upravená, krásná rovná srst, ocas správně nesen, elegantní krk.
V2, res.CAC
speciální výstava Novofundlandklubu ČR


Klubová výstava Praha-Džbán /  10.09.2022( CZ )
rozhodčí:  Jiří Janda (CZ)
třída:  otevřená
Celkem elegantní fena, se standardní hlavou, hezké tmavé oči, uši dobře nasazené, výrazná lebeční partie, těžší vlhčí pysky, avšak dostatečně uzavřené, trochu strmější ramenní kost, v důsledku čehož není předhrudí tak výrazné. Celkem rovný hřbet, vzadu úzká za pohybu, a v postoji by mohlo být výraznější zaúhlení v koleni.
V2, res.CAC
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


CAC Olomouc /  03.09.-04.09.2022( CZ )
rozhodčí:  Otakar Vondrouš (CZ)
třída:  otevřená

V1, CAC, Národní vítěz, CAC ČMKU, BOB


CACIB Mladá Boleslav /  20.08.-21.08.2022( CZ )
rozhodčí:  Renata Cepková (CZ)
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOS


CAC Mladá Boleslav /  16.07.-17.07.2022( CZ )
rozhodčí:  Martina Kučerová (CZ)
třída:  otevřená

V2, res.CAC


CACIB Nitra /  10.07.2022( SK )
rozhodčí:  Vladimír Piskay (SK)
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB, Crufts qualification, BOS


CACIB Nitra /  09.07.2022( SK )
rozhodčí:  Mile Aleksoski (MK)
třída:  mezitřída

V1, CAC, res.CACIB


KV Stránské /  09.07.2022( CZ )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  mezitřída

nenastoupila


CACIB Nitra /  08.07.2022( SK )
rozhodčí:  Milivoje Urošević (RS)
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOS


CACIB Nitra /  07.07.2022( SK )
rozhodčí:  Milan Bíroš (SK)
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOS


CACIB Brno /  25.06.-26.06.2022( CZ )
rozhodčí:  Jaroslav Matyáš (SK)
třída:  mezitřída

V3


Klubová výstava Kravaře /  14.05.2022( CZ )
rozhodčí:  Martin Šipkovský (SK)
třída:  mezitřída
18 měs., dobrá substance, správný formát, propor. hlava, výborně nasazené ucho, hnědé oko, výborná horní a spodní linie, správná hloubka hrudníka s dobře vyznačeným předhrudím, dobrý pohyb
V1, CAC


CACIB Brno /  06.02.2022( CZ )
rozhodčí:  Renata Cepková (CZ)
třída:  mezitřída

V1, CAC, res.CACIB


CACIB Brno /  05.02.2022( CZ )
rozhodčí:  Otakar Vondrouš (CZ)
třída:  mezitřída

V1, CAC, res.CACIB


Světová výstava Brno /  30.09.-03.10.2021( CZ )
rozhodčí:  Jiří Janda (CZ)
třída:  mladých

V2
IV. uzávěrka 30.7.2021, II. FCI skupina vystavuje 02.10.2021


CACIB Brno /  29.09.2021( CZ )
rozhodčí:  Naděžda Střalková (CZ)
třída:  mladých

V3
IV. uzávěrka 30.7.2021


Speciální výstava Rudná pod Pradědem /  11.09.2021( CZ )
rozhodčí:  Oliver Simon (HR) - psi+BOB, Nemanja Jovanovic (RS) - feny
třída:  mladých

nenastoupila
XIV. Newfoundland FEDCUP 2021


Klubová výstava Rudná pod Pradědem /  10.09.2021( CZ )
rozhodčí:  Nemanja Jovanovic (RS) – psi+BOB, Oliver Simon (HR) - feny
třída:  mladých

nenastoupila
XIV. Newfoundland FEDCUP 2021


CACIB Mladá Boleslav /  28.08.-29.08.2021( CZ )
rozhodčí:  Karel Frank (CZ)
třída:  mladých

V2


CACIB Brno /  15.08.2021( CZ )
rozhodčí:  Boguslaw Chmiel (PL)
třída:  mladých

V1, CAJC, BOJ


CACIB Brno /  14.08.2021( CZ )
rozhodčí:  Edita Jelínková Hrdličková (CZ)
třída:  mladých

V1, CAJC, BOJ


CACIB Opole /  30.07.-01.08.2021( PL )
rozhodčí:  Krystyna Opara (PL)
třída:  mladých

V2
II. FCI skupina vystavuje 30.07.2021


CACIB Czestochowa /  24.07.-25.07.2021( PL )
rozhodčí:  Anna Rogowska (PL)
třída:  mladých

V1, Zwyciezca Mlodziezy, Najlepszy Junior


CAC Mladá Boleslav /  17.07.-18.07.2021( CZ )
rozhodčí:  Renata Cepková (CZ)
třída:  mladých

V1, CAJC


CACIB Nitra /  11.07.2021( SK )
rozhodčí:  Tijana Konrad (RS)
třída:  mladých

V1, CAJC


CACIB Nitra /  10.07.2021( SK )
rozhodčí:  Olga Šinko Kupriyanova (SLO)
třída:  mladých

V1, CAJC, Grand Prix Slovakia Junior Winner 2021


CACIB Nitra /  09.07.2021( SK )
rozhodčí:  Nemanja Jovanovic (RS)
třída:  mladých

V1, CAJC, Junior BOB


CACIB Nitra /  08.07.2021( SK )
rozhodčí:  Jaroslav Matyáš (SK)
třída:  mladých

V1, CAJC


CACIB Brno /  26.06.-27.06.2021( CZ )
rozhodčí:  Petr Řehánek (CZ)
třída:  mladých

V2


Klubová výstava Kravaře /  26.06.2021( CZ )
rozhodčí:  Andrzej Kot (PL)
třída:  mladých
mohutná kostra, dobré proporce, typová hlava, dobré zuby, velmi dobrá horní i dolní linie, dobrý hrudník, nohy rovné, dobře zaúhlené, srst i barva velmi dobrá, výborný pohyb
V3


Klubová výstava Chržín /  30.05.2021( CZ )
rozhodčí:  Renata Cepková (CZ)
třída:  mladých
9 měsíční fena, silná kostra, správný formát, výborná hlava, správné oko i skus, prostorný hrudník, rovný postroj, korektní úhelná, pevný hřbet, správný pohyb
V2
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


Klubová výstava Kravaře /  29.05.2021( CZ )
rozhodčí:  Milan Plundra (CZ)
třída:  mladých
Nižší fena, střední kostry, velmi pěkná hlava, tmavé oko, správné ucho, trochu měkčí hřbet, správná hloubka hrudníku, výborný postoj, korektní pohyb
V3