Výstavní výsledky

MVP Praha /  01.12.2019( CZ )
rozhodčí:  Lukáš Zeman (CZ)
třída:  mezitřída

V1, CAC, res.CACIB


MVP Praha /  30.11.2019( CZ )
rozhodčí:  Renata Cepková (CZ)
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB


MVP Kielce /  23.11.-24.11.2019( PL )
rozhodčí:  Tuire Okkola (FIN)
třída:  mezitřída

V2
II.FCI skupina vystavuje v sobotu 23.11.2019


MVP Bratislava /  27.10.2019( SK )
rozhodčí:  Lidija Okleščen (SLO)
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOS
Crufts qualification


MVP Bratislava /  26.10.2019( SK )
rozhodčí:  Lenka Fairaislová (CZ)
třída:  mezitřída

V1, CAC


MVP Bratislava /  25.10.2019( SK )
rozhodčí:  Boris Spoljaric (HR)
třída:  mezitřída

V1, CAC


MVP České Budějovice /  12.10.-13.10.2019( CZ )
rozhodčí:  Christian Jouanchicot (F)
třída:  mezitřída

nenastoupila


MVP Wroclaw /  28.09.-29.09.2019( PL )
rozhodčí:  Malgorzata Jurek-Ereńska (PL)
třída:  mezitřída

V2


Speciální výstava Kajlovec /  15.09.2019( CZ )
rozhodčí:  Stephen Hourihan (IR) - psi+BOB, Elzbieta Chwalibóg (PL) - feny
třída:  mezitřída
Kosti souměrné, dlouhá linie horní, dobré zaúhlení, elegantní proporce, hlava minimálně úzká, pěkné ucho a oko, dostatečně tmavé, dobrý stop, pěkně běhá.
V1, CAC
8. Bohemia Cup 2019


Klubová výstava Kajlovec /  14.09.2019( CZ )
rozhodčí:  Elzbieta Chwalibóg (PL) - psi+BOB, Stephen Hourihan (IR) - feny
třída:  mezitřída
Excellent outline, sweetest of feminine head, lovely dark eyes, excellent ear placement, lovely good muzzle, excellent bite, excellent front, lovely correct shoulders, excellent forefeet, lovely length of body, excellent shape of neck, excellent topline, lovely shape of croup, correct tail length, excellent rear pasterns, good coat, shown in an excellent condition, excellent presentation, excellent movement.
Vynikající profil, nejmilejší samičí hlava, hezké tmavé oči, vynikající umístění uší, pěkná dobrá tlama, vynikající skus, vynikající přední fronta, pěkná správná ramena, vynikající přední tlapy, dobrá délka těla, vynikající tvar krku, vynikající horní linie, dobrá záď, správná délka ocasu, vynikající zadní nadprstí, dobrá srst, předvedená ve výborné kondici, skvěle prezentována, vynikající pohyb.
V1, CAC
8. Bohemia Cup 2019


MVP Hodmezovasarhely /  08.09.2019( H )
rozhodčí:  Vojislav Al-Daghistani (SRB)
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOB


MVP Hodmezovasarhely /  07.09.2019( H )
rozhodčí:  Hans Almgren (S)
třída:  mezitřída

V1, CAC, res.CACIB


Klubová výstava Praha-Džbán /  01.09.2019( CZ )
rozhodčí:  Lukáš Zeman (CZ) - psi, Paul Lawless (IR) - feny
třída:  mezitřída
Eight teen months, very pleasing type, medium size, very nice outline. She has an attractive feminine head, with a nice eye and expression. Lovely reach of neck, well defined wither. Good topline and croup. Angulations are good front and rear, she has good bone and feet, good underline and excellent coat. Beautifully balanced side gait, could be a little more balance moving away.
V1, CAC
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


Klubová výstava Praha-Džbán /  31.08.2019( CZ )
rozhodčí:  Paul Lawless (IR) - psi, Lukáš Zeman (CZ) - feny
třída:  mezitřída
Devatenáctiměsíční fena, jemnější samičí hlava, správně utvářené uložené oko, nůžkový skus, fena má správné proporce hlavy, měla by mít výraznější předhrudí, prostorný hluboký hrudník, krásná pevná hřbetní linie, správné zaúhlení hrudních končetin, , korektní zaúhlední pánevních končetin, ocas je správně nasazen a nesen, fena má krásnou pevnou strukturu srsti, fena je nádherně předvedena, prostorný pohyb v hleznech.
V2, res.CAC
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


MVP Mladá Boleslav /  24.08.-25.08.2019( CZ )
rozhodčí:  Vlodymyr Shyian (UA)
třída:  mezitřída

V1, CAC


MVP Bratislava /  18.08.2019( SK )
rozhodčí:  Irina Poletaeva (FIN)
třída:  mezitřída

V1


MVP Bratislava /  17.08.2019( SK )
rozhodčí:  Otakar Vondrouš (CZ)
třída:  mezitřída

V2, res.CAC


NVP Nowy Sacz /  11.08.2019( PL )
rozhodčí:  Piotr Król (PL)
třída:  mezitřída

V1, CWC, Zwyciezca, BOB


MVP Koscielisko-Kiry /  03.08.-04.08.2019( PL )
rozhodčí:  Elzbieta Chwalibóg (PL)
třída:  mezitřída

V1, CAC, res.CACIB
II.FCI skupina vystavuje v sobotu 03.08.2019


NVP Chojnice /  28.07.2019( PL )
rozhodčí:  Robert Mroczko (PL)
třída:  mezitřída

V1, CWC


NVP Chojnice /  27.07.2019( PL )
rozhodčí:  MVDr. Vladimír Piskay (SK)
třída:  mezitřída

V1, CWC, Zwyciezca


MVP Konopiska /  20.07.-21.07.2019( PL )
rozhodčí:  Jaroslav Matyáš (SK)
třída:  mezitřída

V1, CWC
II.FCI skupina vystavuje v sobotu 20.07.2019


NVP Mladá Boleslav /  13.07.-14.07.2019( CZ )
rozhodčí:  Milan Plundra (CZ)
třída:  mezitřída

V3


MVP Sárvár /  12.07.2019( H )
rozhodčí:  Dr. Emese Kaszás (H)
třída:  mezitřída

V1, CAC, res.CACIB


MVP Velká Ida /  07.07.2019( SK )
rozhodčí:  Antotnín Karban (CZ)
třída:  mezitřída

V1, CAC, res.CACIB


MVP Velká Ida /  06.07.2019( SK )
rozhodčí:  Anna Rogowska (PL)
třída:  mezitřída

V1, CAC


NVP Klatovy /  29.06.-30.06.2019( CZ )
rozhodčí:  František Pasák (CZ)
třída:  mezitřída

V2, res.CAC


MVP Szekesfehervar /  29.06.2019( H )
rozhodčí:  Dr. Gábor Hargitai (H)
třída:  mezitřída

V1, CAC, res.CACIB


MVP Brno /  22.06.-23.06.2019( CZ )
rozhodčí:  František Šimek (CZ)
třída:  mezitřída

V1, CAC, res.CACIB


Evropská výstava Wels /  14.06.-16.06.2019( A )
rozhodčí:  Jorgen Hindse (DK)
třída:  mladých

V3
II. FCI skupina se vystavuje v neděli 16.06.2019


MVP Nitra /  09.06.2019( SK )
rozhodčí:  Helen Tonkson-Koit (EST)
třída:  mezitřída

V1, CAC
Crufts qualification, IV.uzávěrka: 21.05.2019


MVP Nitra /  08.06.2019( SK )
rozhodčí:  Martina Ellerová (SK)
třída:  mezitřída

V3
IV.uzávěrka: 21.05.2019


MVP Nitra /  07.06.2019( SK )
rozhodčí:  Judith V. Daniels (USA)
třída:  mezitřída

V2, res.CAC
IV.uzávěrka: 21.05.2019


MVP Litoměřice /  18.05.-19.05.2019( CZ )
rozhodčí:  Karel Hořák (CZ)
třída:  mezitřída

V2, res.CAC


MVP Lučenec /  05.05.2019( SK )
rozhodčí:  Zsuzsanna Balogh (H)
třída:  mezitřída

VD2


Klubová výstava Kajlovec /  04.05.2019( CZ )
rozhodčí:  Andrzej Kot (PL)
třída:  mladých
Typická fenka, silná kostra, dobré proporce, typická fenčí hlava, dobré zuby, výborná horní a dolní linie, ještě trošku slabší hrudník, nohy rovné a dobře úhlené, srst i barva velmi dobrá, výborný pohyb
V2


MVP Opole /  27.04.-28.04.2019( PL )
rozhodčí:  Svend Løvenkjær (DK)
třída:  mezitřída

VD2


Klubová výstava Poniklec /  27.04.2019( SK )
rozhodčí:  Sharon Ashdown (UK)
třída:  mladých

V3


MVP České Budějovice /  13.04.-14.04.2019( CZ )
rozhodčí:  Milan Plundra (CZ)
třída:  mladých

V1, CAJC


NVP Ostrava /  06.04.-07.04.2019( CZ )
rozhodčí:  MVDr. Vladimír Piskay (SK)
třída:  mladých

V2


Klubová výstava Chržín /  06.04.2019( CZ )
rozhodčí:  Lenka Fairaislová (CZ)
třída:  mladých
Fena s dobrou hlavou a hnědým okem, elegantní krk, dobrá spodní a horní linie, hřbet ještě mírně měkčí, slabší osrstění po celém těle, dynamický pohyb
V1, CAJC
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


NVP Zielona Góra /  24.03.2019( PL )
rozhodčí:  Anna Kochan (PL)
třída:  mladých

V1, Zwyciezca Mlodziezy


NVP Zakrzów /  16.03.2019( PL )
rozhodčí:  Piotr Król (PL)
třída:  mladých

V2


NVP Bratislava /  24.02.2019( SK )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  mladých

V1


Victory show Bratislava /  23.02.2019( SK )
rozhodčí:  Milan Bíroš (SK)
třída:  mladých

V1, CAJC


NVP Bydgoszcz /  16.02.-17.02.2019( PL )
rozhodčí:  Andrzej Szutkiewicz (PL)
třída:  mladých

V1, Zwyciezca Mlodziezy, Najlepszy junior


NVP Bydgoszcz - noční /  16.02.-17.02.2019( PL )
rozhodčí:  Dorota Tomkiel-Balcar (PL)
třída:  mladých

V1, Zwyciezca Mlodziezy, Najlepszy junior


MVP Budapest /  10.02.2019( H )
rozhodčí:  Dr. Tamás Jakkel (H)
třída:  mladých

V1, HPJ


MVP Budapest /  09.02.2019( H )
rozhodčí:  Péter Harsányi (H)
třída:  mladých

V2


MVP Budapest /  08.02.2019( H )
rozhodčí:  Zsolt Lokodi Csaba (RO)
třída:  mladých

V2


MVP Budapest /  07.02.2019( H )
rozhodčí:  Cristian Stefanescu (RO)
třída:  mladých

V1, HPJ, BOS


MVP Brno /  03.02.2019( CZ )
rozhodčí:  MVDr. Vladimír Piskay (SK)
třída:  mladých

V1, CAJC, BOJ


MVP Brno /  02.02.2019( CZ )
rozhodčí:  Otakar Vondrouš (CZ)
třída:  mladých

V2
Crufts Qualification


MVP Nitra /  27.01.2019( SK )
rozhodčí:  Lenka Fairaislová (CZ)
třída:  mladých

V1, CAJC


MVP Nitra /  26.01.2019( SK )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  mladých

V1


MVP Nitra /  25.01.2019( SK )
rozhodčí:  Danijel Boroš-Devi (RS)
třída:  mladých

V1, CAJC


MVP Lubin /  18.01.-20.01.2019( PL )
rozhodčí:  Krystyna Opara (PL)
třída:  mladých

V1, Zwyciezca Mlodziezy, Najlepszy junior
II.FCI skupina se vystavuje v pátek 18.01.2019


NVP Brno /  12.01.-13.01.2019( CZ )
rozhodčí:  Renata Cepková (CZ)
třída:  mladých

V2


MVP Nitra /  09.12.2018( SK )
rozhodčí:  Sebastian Harnik (PL)
třída:  mladých

V2


MVP Nitra /  08.12.2018( SK )
rozhodčí:  Milivoje Uroševič (SRB)
třída:  mladých

V2


MVP Praha /  02.12.2018( CZ )
rozhodčí:  Jiřina Jandová (CZ)
třída:  mladých

V1, CAJC


MVP Poznań /  18.11.2018( PL )
rozhodčí:  Saša Mihajlović (SRB)
třída:  mladých

V2


MVP Poznań /  17.11.2018( PL )
rozhodčí:  Iwona Magdziarska (PL)
třída:  mladých

V1, Zwyciezca Mlodziezy, Crufts Qualification, BOS
Crufts Qualification


NVP Kielce /  11.11.2018( PL )
rozhodčí:  Zoltán Baffia (H)
třída:  mladých

V1, Zwyciezca Mlodziezy, Najlepszy junior


MVP Kielce /  10.11.2018( PL )
rozhodčí:  Vincenzo Parmiciano (I)
třída:  mladých

V1, Zwyciezca Mlodziezy


MVP Bratislava /  28.10.2018( SK )
rozhodčí:  Gabriela Ridarčíková (SK)
třída:  mladých

V2
Crufts Qualification


MVP Bratislava /  27.10.2018( SK )
rozhodčí:  Andrzej Kazmierski (PL)
třída:  mladých

V1, CAJC


MVP Bratislava /  26.10.2018( SK )
rozhodčí:  Anne-Marie Class (FR)
třída:  mladých

V2


MVP Komarom /  21.10.2018( H )
rozhodčí:  Zoltán Baffia (H)
třída:  mladých

V2


MVP Komarom /  20.10.2018( H )
rozhodčí:  Ferenc Gröschl (H)
třída:  mladých

V2
Crufts Qualification


MVP Komarom /  19.10.2018( H )
rozhodčí:  Stefan Sinko (SLO)
třída:  mladých

V1, HPJ


Evropská výstava Warszawa /  11.10.-14.10.2018( PL )
rozhodčí:  Einar Paulsen (DK)
třída:  mladých

V4
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 13.10.2018


Klubová výstava Kajlovec /  15.09.2018( CZ )
rozhodčí:  Annamária Tarján (H)
třída:  dorost
well balanced, correct to the age, nice feminine head, typical topline, good chest, good front movement, rear movement a little narrow, excellent coat
dobře vyvážená, odpovídá věku, pěkná samičí hlava, typická horní linie, dobrý hrudník, dobrý pohyb vpředu, trochu užší pohyb vzadu, vynikající srst
VN1


Klubová výstava Praha-Džbán /  02.09.2018( CZ )
rozhodčí:  Renata Cepková (CZ) - psi, Milan Plundra (CZ) - feny
třída:  dorost
7 měsíční fena, s velmi rezervovanou povahou, korektní hlava, správná anatomie, za pohybu úzká v hleznech, její pořadí ve třídě je ovlivněno především díky povaze
VN4
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


Speciální výstava Praha-Džbán /  01.09.2018( CZ )
rozhodčí:  Milan Plundra (CZ) - psi, Renata Cepková (CZ) - feny
třída:  dorost
7 měs. fena, správné kostry, V hlava, S stop, nůžkový skus, V pigment, S krk, S hrudník, S postoj, pevný hřbet, S pohyb, S temperament, V předvedení
VN1, Nejlepší dorost
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


Světová výstava Amsterdam /  10.08.-12.08.2018( NL )
rozhodčí:  Joao Vasco Pocas (P) - psi, Petr Řehánek (CZ) - feny
třída:  dorost

VN2
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 11.08.2018; IV.uzávěrka 11.07.2018


Speciální výstava Amsterdam /  10.08.2018( NL )
rozhodčí:  Enrico Drudi (I)
třída:  dorost

VN1, Best puppy


MVP Velká Ida /  08.07.2018( SK )
rozhodčí:  Sergej Vanža (SK)
třída:  štěňat

VN1


MVP Velká Ida /  07.07.2018( SK )
rozhodčí:  Pettkó Csaba (H)
třída:  štěňat

VN1


NVP Klatovy /  30.06.-01.07.2018( CZ )
rozhodčí:  Lenka Fairaislová (CZ)
třída:  štěňat

VN1, 2.místo BIS baby


OV Náměšť na Hané /  16.06.2018( CZ )
rozhodčí:  Olga Dolejšová (CZ)
třída:  štěňat

VN1, 2.místo Nejlepší štěně


MVP Nitra /  10.06.2018( SK )
rozhodčí:  Charlotta Mellin (S)
třída:  štěňat

VN1
IV.uzávěrka 23.5.2018, Crufts Qualification


MVP Nitra /  08.06.2018( SK )
rozhodčí:  Carsten Birk (DK)
třída:  štěňat

VN1, 3.místo BIS minor puppy
IV.uzávěrka 23.5.2018


MVP Litoměřice /  19.05.-20.05.2018( CZ )
rozhodčí:  Athanasios Garivaldis (CY)
třída:  štěňat

VN1


MVP Lučenec /  13.05.2018( SK )
rozhodčí:  Vladimír Piskay (SK)
třída:  štěňat

VN1